Přejít na obsah

Seiko pro slečnu: Co třeba SNK809, SNX121...?


Doporučené příspěvky

Začínám pokukovat po automatech pro přítelkyni. Pomalu, ale jistě se začíná orientovat, momentálně je unesená tikáním Primek po pradědovi, co má na ruce, čili dál to musí jít jednoznačně k automatu. :smile_anim:  Já momentálně nejvíc nosím Seika, takže tu značku už dobře zná i ona, takže bych se chtěl porozhlídnout tady.

Samozřejmě jsem se koukal po dámskejch modelech, ale i když mám doma dívku s neuvěřitelně hubenejma ručičkama, všechny ty modely mi prostě přijdou malý. :) Pak jsem taky zvažoval SRP189, ale usoudil jsem, že na srpy je ještě čas, nechce se mi do zkušebních automatů vrážet tolik peněz. :)

Momentálně jsem nejvíc nakloněn klasickým military/aviator SNK809. Podle mě, ač pánský hodinky, na dámský ruce budou dělat spoustu parády.

Tak a teď raďte:

a) má někdo zkušenosti s těma hodinkama na dámský ruce?

B) má někdo nějaký fotky těch hodinek na dámský ruce?

c) úplně nejradši bych je dal na bílou kůži s černým prošitím - jenže jakou? A myslíte, že to bude vypadat dobře? Nebo jsem si usmyslel úplnou blbost? :)

 

Dál mám ještě v oku SNX121 a SN123. Stejné otázky: Jak na útlé ruce, jaká bílá kůže s černým prošitím?

 

A kdybyste měli nějaký další tipy řekněme do 3k, tak sem s nimi. (barva jenom černá nebo bílá)

 

Jinak samozřejmě jsem tu prošel spoustu vláken o dámských hodinkách, ale nenašel jsem, co jsem hledal. :)

 

Takže tak. Dík.

 

649645_101202203945_SEIKO-MILITARY-Nylon

 

SNX1213K.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, nemusíš děkovat :D a abych nebyl OT...z těch co jsi ukázal, tak bych určitě vybral SNX121

A něco jako tyhle by na bílý kůži taky nevypadaly marně ;) http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/49232-seiko-mod/?p=761871&fromsearch=1

Upraveno uživatelem El Nano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fákt tah? Já poslední dobou nemůžu tah ani cejtit. :)

Hlavně jde o to, že v týhle ceně, to nebudou žádný prima tahy, ale samý chrastítka, což je ještě větší trága.

Jsem nečekal, že mám myšlenkový pochody takhle úplně mimo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítelce jsem dal snk809, hnědou kůži s výrazným bílým prošitím a motýlovku (už těch hodinek je celkem nutná - jsou malé a sunou se ke kraji...) a zdá se spokojená :) Jako náhradní má NATO 007 a červeno-černý NATO (což se hodí vždycky v neděli, kdy je datum červeně :) Takže já bych šel do toho. Zkusím jí donutit, že ti to nafotíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Donuť. Nafoť. :)

To mě fakt zajímá.

Jako vůbec nejradši bych naučil přítelkyni na NATO, ale to je asi fakt běh na dlouhou trať. To holky moc neberou. :)

 

Jo a jinak na NATO se taky dívá skrz prsty, hlavně ten černý s červeným proužkem, kdy je to prý pak jak "dětský hodinky" ... no to jim nevysvětlíš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...