Přejít na obsah

Limitovaný NATO strap v barvách CHRONOMAG fóra


Doporučené příspěvky

Ani nevím jestli jsem to tu založil. Jen vím, že původní myšlenka byla inspirována mnou. Zvadlo to na tom, že já nemám ani prostředky ani potřebné know-how nato, abych tuto dobrou myšlenku uvedl do života. Vím, že tu bylo několik návrhů od lidí co vědí kam a na koho se obrátit.

A je samozřejmě pravda, že jsem opravdu dlouhou dobu nebyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida tak přece autor vlákna ještě žije...

Sem to dnes náhodně objevil... a nápad se mi docela líbí bych se přidal, ale netuším v jakém to je vůbec stádiu a zda má cenu vytvářet seznamy. Někde tu zaznělo návrh přes hodináře a cena někde kolem 300, ty by se mi líbilo...  :photo:

Ale skutečnou individualizaci NATO strapů si dělá každý sám, svou hlavou, svým výběrem a pokusem sladit své já se svými hodinkami a způsoberm jeké je míní nosit nebo užít k akci. Proběhlo tady i pár slušných barevných kombinací, ale mě jen tak napadlo, že docela nevšední je bílá s modrými proužky. Decentně - jako taková košile ke kvádru, kam bych to vlastně směřoval. To bych viděl jako přínos.

*

Ještě otázka autorovi - nešlo by celý ten nápad přehodit ke Strapshop.cz, aby to byla prémie pro chronomagory v nějakém skutečně jedinečném provedení? Třeba jako bílá košile s modrými proužky...... Jinak klídek a úsměv.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím kluci, 

Celkem se mi líbí varianta kterou nadhodil Liquid ... 

Měl bych i možnost něco takového domluvit. Cena za Gravíraci laisrem dle informací - 50kaček... S tím Natem, bych se asi taky přiklonil k nakupu u StrapShop.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Budu to jen opakovat,  kdyby se to přesunulo na web strapshop  tak by to byla pecka.  A když se toho vezme od každého rozumného rozměru 100ks.  tak bych se nebál toho že to bude ležák.   I ty nata se onosí.   A jak se říká modří vědí, a nej reklama je ta ústně předaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu to jen opakovat,  kdyby se to přesunulo na web strapshop  tak by to byla pecka.  A když se toho vezme od každého rozumného rozměru 100ks.  tak bych se nebál toho že to bude ležák.   I ty nata se onosí.   A jak se říká modří vědí, a nej reklama je ta ústně předaná.

Když máš tu nesmírnou jistotu, proč si nezaložíš vlastní webshop?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi pomalu až záhadou, že na ebayi se dají najít nato snad ve všech různých kombinací jen ČR chybí :(

 

Nechce se mi prohledavat cely ebay, ale nato v ceske trikolore urcite sehnatelny je.  prodavaji napr. tady:

 

http://www.101straps.com/catalogue-2/nato/blackgrey-nato-band-20mm-duplicate-3/

 

 

 

Jinak myslim ze se to moc nedela hlavne proto, ze proste na tom natu nevypada moc dobre, kdyz jsou ty barvy takto serazene, narozdil treba od francouzske trikolory, kde je bila uprostred. Ale to je jen ma uvaha, jinak nic proti te ceske, ale na natu nee 

Upraveno uživatelem tomek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi prohledavat cely ebay, ale nato v ceske trikolore urcite sehnatelny je.  prodavaji napr. tady:

 

http://www.101straps.com/catalogue-2/nato/blackgrey-nato-band-20mm-duplicate-3/

 

 

 

Jinak myslim ze se to moc nedela hlavne proto, ze proste na tom natu nevypada moc dobre, kdyz jsou ty barvy takto serazene, narozdil treba od francouzske trikolory, kde je bila uprostred. Ale to je jen ma uvaha, jinak nic proti te ceske, ale na natu nee 

A není to náhodou naopak? Toto je modrá, červená, bílá. Tuším, že správně je: bílá, červená, modrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GeoRge: Ano, trikolora je bila, cervena, modra a ted se divam, ze kdybys to chtel mit opravdu presne tak, jak to ma byt, tedy zleva doprava od bile po modrou, tak by se ten konec nata musel zapinat na vnitrni stranu ruky, coz si myslim ze by zas nebyl zadny problem. Fakticky mas ale pravdu a ja to prehledl. Nicmene porat se mi to na natu moc nezda a souhlasim s Beetem, ze to pusobi dost nesoumerne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdar vsem!

Prosel sem tohle vlakno, vim, ze to bylo v podstate ukonceno pro nepomer zajmu a ceny, kdy by musela byt udelana velka edice.

Osobne si pro sebe budu resit NATO strap v barve ceske trikolory v sirce 22mm. Nasel sem cinana, ktery uvadi v nabidce, ze je schopen udelat serii od jednoho kusu. 

O vikendu to poptam. Kdyby mel nekdo zajem se pridat, poslete mi asi SZ, at to tu neplevelime. Bude se jednat o levny cinsky strap, orientacne by mela byt vyrobni cena kolem 60 korun. Kolik bude pripadne postovne budu vedet, az mi cinan odpovi. Pro sebe si budu nechavat delat asi 10 kusu, at mam do smrti :-). Jiny rozmer a jinou kvalitu se mi resit nechce. 

To je vse. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...