Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Dneska jsem platil "jen dvě kila" za tři dráty, pohoda" Minule mě seřídily a servisovaly i středy prej :-) Jinak rozdíl je obrovskej, aspoň oproti tomu co jsem na kole v základu původně měl. Úplně jiná jízda, rychlejší, stabilnější. Tak někde rozdíl pomalu třinácti tisíc musí být znát...Já bych za ně jinak ty prachy taky nedal, ale kamarád, majitel jednoho krámu mě je nabídl za nákupku, a to se už nedalo odmítnout :cheers: Roval je super, dávají je na Spešly, mrkni někde na testy, co s nimi dělají, dost dobrá záležitost.

já mám ráfky DT Swiss Spline ONE1501 ....krásně lehoučké a nekroutí se

post-23865-0-95269500-1406128767_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DT Championy jsou dlouholeté stálice i u mne. Ještě mám někde kola kde mám DT 2,5mm , chtěl jsem si postavit nějaká kola na svých vlastních nábojích, vlastnoručně vyrobených.....jenom ořech jsem kupoval origo. Bylo to celkem fajn, ale ráfky jsem zvolil nějaké remerxy a ty nebyly nic moc. Ale fungují dodnes na GT zimním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě napadlo i s odrazkama na kolech. Já tam tyhle věci prostě nemám rád....

vidíš,toho jsem si vůbec nevšiml :lol2:

tak odrazky chápu je to kvůli bezpečnosti........taky bych je ale nesnesl :lol2: ,musí stačit reflexní věci a blikačky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pěkný,závidím ti to počasí,doufám že už zítra bude tady normálně :cheers:

ten plast za kazetou vycvakni,není tam k ničemu stejně

náhodou je, neteři se na scottu dostal řetěz mezi kazetu a ten plast suprově se tam hryznul  že nešel ani tam ani zpátky, hoši takhle běsnit švaru když ho nemohl vytrhnout jsem ještě neviděl, snad ani když mu ta jeho banda dělníků udělá někde průser.............

 

no můj pohled na něj k nezaplacení.......................to jsem se pobavil, a pak na firmě to rozerval s pomocí kombinaček.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhodou je, neteři se na scottu dostal řetěz mezi kazetu a ten plast suprově se tam hryznul  že nešel ani tam ani zpátky, hoši takhle běsnit švaru když ho nemohl vytrhnout jsem ještě neviděl, snad ani když mu ta jeho banda dělníků udělá někde průser.............

 

no můj pohled na něj k nezaplacení.......................to jsem se pobavil, a pak na firmě to rozerval s pomocí kombinaček.......

mno..ani pak lepší sundat zadní kolo než se s tím mořit?

 

spineshank: já to všechno vorvu hned...a mám klid :D

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...