Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Vahove nejvic udelaji kola a vidle. Rozdil v zapletenych kolech (hope pro, arch ex, bezduse, guma Thunder Burt) oproti mym seriovym je 1,5 kila, na kole mam seriovou vidli Rockshox xc 32, oproti Rebe je to rozdil pul kila.

Kdysi jsem pocital i jednotlivy komponenty, tam uz se vyrazne pohnout neda. Na to moje jezdeni okolo komina to nema cenu resit. Celkova vaha komponentu v XTcku je myslim 2,2 kila, vcetne brzd. V Deorku je to myslim o 400g vic. To neni ani jedno pivo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem kecal s profíkama a exoti si prý běžně představce obrací, takže u tebe Gustafo je to v naprostém pořádku :D Né, na klid, prej kvalitní představec nepraskne ani boha a čahouni na chrtích kolech to dělají často kvůli posedu a bolestem zad, tak se neboj nic, vyřešil jsi to asi dobře :cheers:

teď rano jsem na to koukal a žádný znaceni tam není, jen nápisy jsou potistene na jedné strane normálně a na druhé vzhuru nohama tak, aby šly cist i při otočení predstavce. Takže myslím, že. cajk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kole né,psal jsem to že si dám do 11.srpna od něj oraz,jsem s rodinou v Chorvatsku  :cheers: jen odpočinek,šnorchlování,povalování na pláži,plachetnice,grilování ryb tak bude dovča vypadat,moje ženy ještě vybalují,ale už chci vyrazit do vody :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kole né,psal jsem to že si dám do 11.srpna od něj oraz,jsem s rodinou v Chorvatsku :cheers: jen odpočinek,šnorchlování,povalování na pláži,plachetnice,grilování ryb tak bude dovča vypadat,moje ženy ještě vybalují,ale už chci vyrazit do vody :clap:

tak uzivej a valej se, ať naberes sílu na bajka...;)

 

Afri, díky za info ohledne predstavce. tak mužu v klidu jezdit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky,no moře a slunce nabíjí neuvěřitelně a už teď se těším až pak nasednu,ani se mi včera nechtělo odjíždět....teď už je to ale jiný ;)

jsem zvědavej na teplotu vody,včera tu prý řádila hrůzostrašná bouře a to je pak chladnější voda hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy se ale máte  :clap: Tak užívejte, tady u nás lije a zima....

na kole né,psal jsem to že si dám do 11.srpna od něj oraz,jsem s rodinou v Chorvatsku  :cheers: jen odpočinek,šnorchlování,povalování na pláži,plachetnice,grilování ryb tak bude dovča vypadat,moje ženy ještě vybalují,ale už chci vyrazit do vody :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky,no moře a slunce nabíjí neuvěřitelně a už teď se těším až pak nasednu,ani se mi včera nechtělo odjíždět....teď už je to ale jiný ;)

jsem zvědavej na teplotu vody,včera tu prý řádila hrůzostrašná bouře a to je pak chladnější voda hned

Mam vyhled na stejny panorama a bourka tu vcera byla taky. Kde se dovolenkujes?

Me se to uz krati, zitra domu. Uz se tesim jak nekam vyrazim na kolo.

post-13546-0-28064900-1406798319_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...souhlas a sedlo. Mám jednoho Flite s titan trubkami, co má 79g. Ideální postup odlehčování je IMHO jezdec, pláště (+ duše) a odstranit všechny odrazky atd...nahradit reflexním fóliemi....popř. sedlo. Zbytek už leze hodně do peněz....někde jsem četl jakýsi poměr a tuším, že 1kg váhy kola bylu 1% výkonu...ale už si to možná nepamatuji přesně.

 

ja som sedlo tiez odlahcil (starsie SI slr gel flows dierou), ale aj keby tam bolo nejake velo, nic by sa nestalo :)

hlavny rozdiel bol, ked som nahodil zapletene kolesa (fulcrum metal 5) a kevlarove plaste (ritchey zed vzadu, maxxis ranchero vpredu), oproti tym zjazdovym (predne prudko cez kilo bez kotuca) sa teraz odvaluju neporovnatelne lahsie, o akceleracii a ovladani ani nehovorim.

ram odlahcovat nebudem, reynolds 853 je pre mna proste srdcovka, takze ak neratam ladenie farby a dizajnu, tak teraz uz len zohnat nejaku peknu oldskul 80mm vidlu, co utiahne kotuce a mam vystarane ...

 

edt: to s tym 1% na kg sa mi zda trochu malo, je dost rozdiel, ci slapem na jednorazovej karbonove skrupine alebo 20kg poctiveho zelena a 10% to fakt nie je ...

Upraveno uživatelem Toams
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáte někdo zkušenosti s těmito hadrami? http://www.proficyklodresy.cz/letni-cyklosestavy-2014/giant-shimano-2014-hobby-cyklosestava/ chci si ten komplet obědnat, ale ještě nikde jsem se při nakupování těchto hadrů nesetkal s takovým popisem...tím myslím to hobby a rekreační určení. Mám tomu rozumět tak, že to nic nevydrží a po dvou navlečeních se to začne trhat???

 

http://www.proficyklodresy.cz/giant-shimano/giant-shimano-2014-profi-cyklosestava/ oproti tomu cena profi sestavy je až nehorázná :o

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...