Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Kluci, prosim o radu. Letos mi zacalo blbnout kolo. Konkretne jde o to, ze jakmile necham bike chvilku na slunicku, tak se "zablokuje" zadni kolo a musim ho dat na chvilku do stinu abych mohl pokracovat. Predpokladam, ze to bude neco s kapalinou v brzdach, ale radsi si necham poradit, nez to povezu do servisu....

Kapalina (olej) asi ne, ta je na teploty zvyklá. Spíš Ti podle mně zatuhnou pístky. Ale neumím si moc zdůvodnit proč, protože ty jsou na teplotu taky dělané... Neblokuje ti to ještě něco jiného? Zkus oddělat brzdič a dát kolo na sluníčko a uvidíš.

Nezdá se mně, že bys tam měl tolik kapaliny, aby se drobným ohřátím na nějakých 50? roztáhla natolik aby pístky začaly brzdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mě furt Gustaf ukecává, ať si tuhle volovinu koupím, to je kámoš, co? :-)

Afri, ale je s tim neskutecna zábava :D

 

jinak já jezdím nejraději sam...svoje tempo, svoje naplánována trasa...nemusím se necemu nebo někomu podřizovat. Občas to dám taky s kamosema, ale to je pak konečná na pivu :)

 

do 20k se bajk dá koupit...viz shotik a jeho novej přírůstek. nebo docela slusny nový HT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite treba jazdit viaceri. Ja som jazdieval sam, ked som bol mladsi. V partii je to vacsia zabava. treba si najst rovnocennych, nie takych ako mam ja - typu: Aha, Roman uz prisiel, tak mozeme ist dalej. Ja som potom lestim tretry jazykom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolo si nechavate postavit nebo koupit v krámě ? Dneska jsem se stavil ve Specialized a když jsem sdělil ze bych se rad za nové kolo vešel do dvacky, pán se na me díval jak na exota.. Uznávám ze za nim viselo na zdi jedno za cenu Dayton, ale je dvacka na horský málo?

je to o prioritách co od kola očekáváš,ale 20 a víc se dá pořídit slušnější HT nové nebo nějakou bazarovku viz shootík

napiš co jezdíš ať tě můžem směrovat :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panové doporucte mi gripy uzamykatelný. asi bych chtěl černý . Chtěl jsem originály ale platit pětinu ceny za postu se mi nechce tak neco  s odberem v Praze :)

 

Puvodně mám Specialized Rocca Locking ale jsou uz hodne jety-:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim klasiku, pres rok do prace polní má cestama plus cyklostezka občas pres les, často šotolinove cesty..no a mám 194cm, takže ram 21",kila 29", stačí mi přední vidlice odpružená.. Tož asi tak..a ted co vybrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim klasiku, pres rok do prace polní má cestama plus cyklostezka občas pres les, často šotolinove cesty..no a mám 194cm, takže ram 21",kila 29", stačí mi přední vidlice odpružená.. Tož asi tak..a ted co vybrat?

myslím že seš jasnej adept na 29" HT,mrkni třebas na http://www.hupnakolo.cz/scott-scale-960-2014?gclid=CN-VjdnjlMACFfOhtAodEmoA4w

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapalina (olej) asi ne, ta je na teploty zvyklá. Spíš Ti podle mně zatuhnou pístky. Ale neumím si moc zdůvodnit proč, protože ty jsou na teplotu taky dělané... Neblokuje ti to ještě něco jiného? Zkus oddělat brzdič a dát kolo na sluníčko a uvidíš.

Nezdá se mně, že bys tam měl tolik kapaliny, aby se drobným ohřátím na nějakých 50? roztáhla natolik aby pístky začaly brzdit...

A co vzduch? Ze by se vzduch v lajtungu po zahrati roztahl a pribrzdil kolo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panové doporucte mi gripy uzamykatelný. asi bych chtěl černý . Chtěl jsem originály ale platit pětinu ceny za postu se mi nechce tak neco s odberem v Praze :)

 

Puvodně mám Specialized Rocca Locking ale jsou uz hodne jety-:)

já ted daval novy AUTHOR..viz par stránek zpet...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...