Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

cestou z prace mi vypadl z kapsy rovnou pod zadni kolo..sramu ani moc nema,zato vubec najde. je to htc asi za 5k. treba pujde opravit nebo koukam po inew i3...

tak aspoň budeš mít důvod koupit si novej....já na mobily moc nejsem,toto moc neřeším a jsem věrnej qwerty :clap: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli budou kola i pro normalni belochy. Je to asi pro prodejce.

Canonn jde mimo me a Jekyll uplne, je prevazne na jizdu z kopce. Preferuji trail bike s idelnim zdvihem 120mm (max 140mm).

Odbornik uz vubec nejsem, pravidelny styk s koly skoncil v roce 2008, kdy jsem se prestehoval...od te doby vyvoj kol odletel do vesmiru - viz. Jekyll.

doufám že tam aspoň máte trošku počasí,tady celou noc a ráno chčije.....tak aspoň hříbky porostou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě tvrdí, že ano, jsou tam volitelné zdvihy a díky tomu je to takovej obojživelník, určitě bych si ho rád před koupí zkusil" Jinak Jozan má Leftynu pouze škráblou, dali ji pod rentgen a prý je v pořádku. U čepů je prý nulová poruchovost, jen ty ložiska se trochu sypou.  Takže super, o víkendu jedeme závod :clap:

na sjezdy bych strach neměl,ale zajímalo by mě jak se na tom jezdí a jestli to lze použít i jako XC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě tvrdí, že ano, jsou tam volitelné zdvihy a díky tomu je to takovej obojživelník, určitě bych si ho rád před koupí zkusil" Jinak Jozan má Leftynu pouze škráblou, dali ji pod rentgen a prý je v pořádku. U čepů je prý nulová poruchovost, jen ty ložiska se trochu sypou.  Takže super, o víkendu jedeme závod :clap:

jako tento je zajímavej kousek,kdybys ho sehnal za rozumnější cenu

http://www.cannondalebikes.cz/kola/2014-horska-kola/overmountain/jekyll-275/jekyll-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...