Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tak u mě se rýsuje celkem velká bomba. Zbláznil jsem se a objednal jsem nový rám + tlumič a budou mě čekat ještě nová kola protože to je 27,5. Nadruhou stranu to bude pro mě splněný sen :) Držte mi palce ať to klapne. Nápověda: je to francouz a svítí to :D

Tak ze žabožrout :-) LAPIERRE :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, tak já se přidám, jezdím Pivot Mach 429 Carbon. Mám sním najeté zhruba dvě sezóny, osazené to mám Sramem XX1, Vidlu FOX a tlumič taky Fox. Je to opravdu výborné kolo! jezdím sním zejména Traily, pocházím totiž z okolí Rychlebských stezek ..., takže zde toho máme najeto nejvíce. Možná někdy vložím i nějakou fotku .... Ono to mé kolečko je drobně raritní, půjčoval jsem ho na focení jedné naší sportovní hvězdě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi, per sem fotky:) Po Spinove LV dalsi poradny kolo:) Kluci ostatni, taky mate super biky, ale ja mam rad ty kola mimo mainstream. A doufam, ze tu brzo bude i fotka toho commencalu.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TLD: budou, už se nemůžu dočkat. Trošku mě vyděsilo, že v obchodním podmínkách mají, že objednané zboží je rezervované až v momentě, kdy jim přijde platba a chvilku po mé objednávce už neměli dostupný tlumič. Tak doufám, že to neovlivní dobu doručení. Dneska jsem si definitivně vybral kola. Budou to opět WTB Frequency a náboje DT Swiss 350... Doufám, že do 14 dnů už budu řádit v lese :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si ty bezduse chtel nechat udelat, kdyz sem mel kolecko v servisu, ale zapomnel sem to servismenovi rict. Jinak nevim, jestli budu vubec nandavat SPD, zacinam si nejak zvykat na ty platformy.

nejlepší je zkusit,pak budeš nejlíp vědět jestli o něco prichazis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes měnil bowdeny a lanka a nějak nemůžu rozchodit 3 rychlost na převodníku (ten nejvyšší)...

 

Dvojka tam padne standardně, na trojku musím tlačit brutální silou, až teda to udělá cvak, ale posuv na přesmykači je minimální a nezařadí to.

 

Přesmykač je umístěn dobře, dorazy jsem aktuálně teď sundal úplně, těma to není.

 

Lanko se zdá zasunuté taky dobře.

 

Řazení i přesmyk je Deore Mega 9.

 

Nevíte, čím by ti mohlo být?

 

----

TAKŽE VYŘEŠENO

(obrátil jsem chybně takovou tvarovou podložku, co drží lanko přesmykače a její kus drhnul o tělo přesmykače)

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes měnil bowdeny a lanka a nějak nemůžu rozchodit 3 rychlost na převodníku (ten nejvyšší)...

 

Dvojka tam padne standardně, na trojku musím tlačit brutální silou, až teda to udělá cvak, ale posuv na přesmykači je minimální a nezařadí to.

 

Přesmykač je umístěn dobře, dorazy jsem aktuálně teď sundal úplně, těma to není.

 

Lanko se zdá zasunuté taky dobře.

 

Řazení i přesmyk je Deore Mega 9.

 

Nevíte, čím by ti mohlo být?

 

----

TAKŽE VYŘEŠENO

(obrátil jsem chybně takovou tvarovou podložku, co drží lanko přesmykače a její kus drhnul o tělo přesmykače)

Spatne vedene lanko na presmyku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě řeším, jestli nevyzkouším bezdušovou úpravu. Pořád k tomu nemám důvěru. Jezdíte to někdo? Vydží to i nějaké menší skákání apod.?

Tak to se neboj. Mám a vydrží to skoky i s víc jak stokilovým chlapem! Na traily bych s dusákem nesel. Není snadné to kolo píchnout a pak je plné mlíka, takže běžný defekt neřešíš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...