Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Kluci, tak já se přidám, jezdím Pivot Mach 429 Carbon. Mám sním najeté zhruba dvě sezóny, osazené to mám Sramem XX1, Vidlu FOX a tlumič taky Fox. Je to opravdu výborné kolo! jezdím sním zejména Traily, pocházím totiž z okolí Rychlebských stezek ..., takže zde toho máme najeto nejvíce. Možná někdy vložím i nějakou fotku .... Ono to mé kolečko je drobně raritní, půjčoval jsem ho na focení jedné naší sportovní hvězdě :)

urco sem dej foto nějaký....moc jich tady nejezdí tak to radi omrknem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady to máte, je to nejpohodlnější, vzal jsem si to přímo od kluků z obchodu ...

post-34925-0-39571900-1428347382_thumb.jpg

 

on si to Berďa pujčoval na nějaké promo a je zhruba stejné výšky jako já ... vlastní tu v počítači rychle nemám a nechce se mě to teďkonc hledat. Žena ho jezdí ve 26" a hliníku.

 

Kolo je skvělé, mám ho fakt rád ...

Upraveno uživatelem KarlosPF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych zamázl to "T" na konci názvu. Přece jen mít kolo značky "PIVO" by celkem zaujalo :-)

 

Tak tady to máte, je to nejpohodlnější, vzal jsem si to přímo od kluků z obchodu ...

attachicon.gif10896968_960716823940609_7507288020519108547_n.jpg

 

on si to Berďa pujčoval na nějaké promo a je zhruba stejné výšky jako já ... vlastní tu v počítači rychle nemám a nechce se mě to teďkonc hledat. Žena ho jezdí ve 26" a hliníku.

 

Kolo je skvělé, mám ho fakt rád ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, snad bude na to kolo čas.

Šmelcovna je trochu z ruky hádám někde za přehradou a to je pro mě na druhé straně Brna, no ale až koupím zahrádku, tak se tam určitě ukážu. Pro mě teď bude asi základna ranč u jelena, mám to za domem.

 

Gustaf: Tak teď jsem hledal, jaký kolečko máš na mysli a jediný který jsem našel je vzadu na kole.  Ale těch odrazek jsem dostal docela dost, mohl to být pěkný vánoční stromeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...