Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

wawe: kamil je borec, hrozně si to dává :) Chtěl jsem jet k němu na kemp, ale mám to na všechny hrozně daleko...

pěkný video a radost se dívat co když někdo umí na biku jak je to jednoduchý....což není můj případ...D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třebas se potkáme na smelcu jestli tam někdy zajedes

Myslis Smelcovnu na Bilem potoku? Jsem nejak mimo obraz. Jestli je to ono, tak parada, neb jsem se odstehoval kousek za Tisnov a mam to kousek. Dej nekdy vedet a muzeme udelat chronocyklopivo sraz ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem o tomhle authoru cetl ze se neco podelava na zadni stavbe. Tak bacha.

Nenasel by jsi prosim kde? Infa primo k tomuto modelu jsem moc nenasel a doufam ze jsem neco neprehledl. Zadni stavba me prave prekvapila zatim nejvic. Ale jak uz jsem psal, tak zkusenosti moc nemam a Fulu jsem skusil jen par a to jen na chvili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis Smelcovnu na Bilem potoku? Jsem nejak mimo obraz. Jestli je to ono, tak parada, neb jsem se odstehoval kousek za Tisnov a mam to kousek. Dej nekdy vedet a muzeme udelat chronocyklopivo sraz ;-)

jj to je ona,jezdím přes ni vcelku hodně,takže se tam někdy určo potkáme

 

A kolik nás tam teda bude?

tak myslím že ty,já,fendelík, mr.BSE jsme reální...a jistě ještě někdo tady z okolí kdo tu je na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenasel by jsi prosim kde? Infa primo k tomuto modelu jsem moc nenasel a doufam ze jsem neco neprehledl. Zadni stavba me prave prekvapila zatim nejvic. Ale jak uz jsem psal, tak zkusenosti moc nemam a Fulu jsem skusil jen par a to jen na chvili...

Nekde na bike foru myslim ze to bylo nejaky prusvih s loziskama nebo neco podobneho. Melo to snad na kazdy strane jinou hranu cili to nebylo vycentrovany to lozisko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je ona,jezdím přes ni vcelku hodně,takže se tam někdy určo potkáme

 

tak myslím že ty,já,fendelík, mr.BSE jsme reální...a jistě ještě někdo tady z okolí kdo tu je na foru

Bude mít žena radost, až tam pro mě pojede ..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v sobotu se pokusim, pokud tedy pocasi dovoli, najit nejakou slusnou trasu z Dolnich Loucek na Smelcovnu. Ma dorazit jeste svagr se svym Scottem, takze budeme bloudit dva :-) .

co jsem koukl,tak to máme +- stejně na šmelc :cheers:

jestli bude rozumný počasí určo tudy taky pojedu,tak se možná potkáme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...