Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Krásný bike den to byl, to máš tedy recht Gustafko  :cheers: Vždycky když jedu trasu co jsem jel dnes, obdivuji jednu chatku v krásné divočině, skály, rybník a dvěstě metrů krásná malá hospůdka s dobrým jídlem. No a dnes od chatky na mě řvou kluci, ať jdu na snídani, tak jsem šel a dozvěděl se, že si chatku můžu klidně pronajmout za devadesát korun na osobu a to na jak dlouho chci, super, udělalo mě to obrovskou radost, už jsem doma domluvil dobrodružný víkend s mým malým capartem  :clap: Jinak snídani jsem si nedal  :lol2:

post-364-0-44422300-1431806427_thumb.jpg

post-364-0-45614100-1431806434_thumb.jpg

post-364-0-58085400-1431806440_thumb.jpg

post-364-0-20157600-1431806446_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Krásný bike den to byl, to máš tedy recht Gustafko :cheers: Vždycky když jedu trasu co jsem jel dnes, obdivuji jednu chatku v krásné divočině, skály, rybník a dvěstě metrů krásná malá hospůdka s dobrým jídlem. No a dnes od chatky na mě řvou kluci, ať jdu na snídani, tak jsem šel a dozvěděl se, že si chatku můžu klidně pronajmout za devadesát korun na osobu a to na jak dlouho chci, super, udělalo mě to obrovskou radost, už jsem doma domluvil dobrodružný víkend s mým malým capartem :clap: Jinak snídani jsem si nedal :lol2:

super afri, ta sninade vypada hodně lákavé :D :D se divim, ze si odolal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem mě to je samej brutál, technické pasáže, výstupy a sjezdy, tady bych to využil a byla by to sranda  :punk: Samozřejmě mám i rád dlouhé výlety, kolikrát jedu i po silnici do jiného města, proto bych se nerad zbavil RZ120. Navíc mě nikdo nedá, co jsem do něj nasypal, takže šetřím a kola budou hold dvě, tedy tři  :D Jinak to je dle mého nejlepší volba do těch našich skal, však víš, furt chci to samý  :cheers:

vidlice Fox 32 Float CTD, O/C, Evolution, 150mm, 15QR thru axle, 1.5'

zadní tlumič Fox DYAD RT2 dual shock, 150/90mm, w/remote lever

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem mě to je samej brutál, technické pasáže, výstupy a sjezdy, tady bych to využil a byla by to sranda :punk: Samozřejmě mám i rád dlouhé výlety, kolikrát jedu i po silnici do jiného města, proto bych se nerad zbavil RZ120. Navíc mě nikdo nedá, co jsem do něj nasypal, takže šetřím a kola budou hold dvě, tedy tři :D Jinak to je dle mého nejlepší volba do těch našich skal, však víš, furt chci to samý :cheers:

vidlice Fox 32 Float CTD, O/C, Evolution, 150mm, 15QR thru axle, 1.5'

zadní tlumič Fox DYAD RT2 dual shock, 150/90mm, w/remote lever

tak sem zvedavej...snad se tu brzo pochlubis :D vyser se na hodinky a kup ho hned :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...