Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

26 27.5 29, je to fuk. Stejně je to na 95% stejný :)a teď může začít přesvědčování...

 

Gustave u 29 jsem narazil na dva mínusy, které neřeším. Velké zasednutí za sedlo může znamenat kontakt zadku s kolem, to u 26 nehrozilo. A druhá věc, točivost v malých rychlostech není jako u 26ky, prostě se to tam nevleze z principu tak dobře. Ale jak píšu, prostě to neřeším a jezdím na 29tce XC, i když má zdvihy cca 170mm. Ono není XC jako XC, ale to se dá těžko vysvětlit zarytým chrtům :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

26 27.5 29, je to fuk. Stejně je to na 95% stejný :)a teď může začít přesvědčování...

 

Gustave u 29 jsem narazil na dva mínusy, které neřeším. Velké zasednutí za sedlo může znamenat kontakt zadku s kolem, to u 26 nehrozilo. A druhá věc, točivost v malých rychlostech není jako u 26ky, prostě se to tam nevleze z principu tak dobře. Ale jak píšu, prostě to neřeším a jezdím na 29tce XC, i když má zdvihy cca 170mm. Ono není XC jako XC, ale to se dá těžko vysvětlit zarytým chrtům :D

s tim posedem za sedlo... to řeší teleskop a je po problémů :) fakt užitečná vyfikundace :D s tou manévrovatelnosti nevím...zatím sem nic takového nepocitil. ale já sem ted prostě az nečekaně s 29er spokojenější a zpátky na 26 už bych nešel. jak se říká, kdo jednou zkusí....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý jsme jiný a není nad osobní zkušenost, zkoušel jsem všechny tři rozměry a mě osobně nejvíce vyhovuje 26" a 27,5". Neviděl jsem v těchto rozměrech nějáký velký rozdíl. 29" je dost změna a vím, že ji nechci ani zadarmo, jelikož je to takový nemotora a prostě mě ta jízda nějak moc nebavila. Jako kolo na 29" letí pěkně, to zase ano, ale jelikož nejsem žádný velký závodník, tak na co. Jak říkám, každému sedne něco jiného a věřím tomu, že Gustaf je spokojený, mě kamarád na Epicovy taky vyčíta každou vyjížďku jak na té praleté 26" můžu ještě jezdit  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...