Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Gustafe, parada a pekny fotky. Ale proc se fotis jen na cyklostezce? Dej taky fotky z toho narocnyho terenu :) :) :)

Pekny to mas.

tl

na kořenech a lesních cestách se mi nechtělo zastavovat a fotit...bud makacka do kopce nebo sjezdik...tak sem blejsknul az na dojezdove cestě k domovu. zatím bych barevné nic na banku neměnil...takle je to cajk.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kolo se mi fakt líbí. Já zítra jedu s kamarády na tradiční akci TDL, tzn. Tour de Lesková. Je to přejezd Hostýnsko - Vizovických vrchů a Javorníků, ze Zlína na Leskovou, cca. 80km a 2500 výškových metrů. Asi pak chcípnu :D

no to teda vypadá moc dobře... D,....... snad to prezijes a další dny se udrží s na nohách....D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zpet v Louckach. Naprosto paradnich 48km po turistickych stezkach. Vubec jsem netusil ze kolem prehrady vede naprosto uzasna zluta znacka (samozrejme Spine asi vi). Na Smelcu jsem se kvuli zpozdeni s prehradou uz nezastavil a pokracoval jsem rovnou na Deblin a pak uz zase jenom lesem domu. Ted uz sedim v blizkosti domova a vychutnavam to MEDIUM :-D . Jinak Smelcovnu mam v planu i se zastavkou v sobotu dopoledne, nepojede nekdo kolem?

zkusim to nějak vymyslet,v kolik myslis ze tam budeš cca?musím dopo po setkat,pak na chystat na podvecerni grilovacku zaziki ....pa mužů vyjet, jen okolo oběda je tam vcelku srumec na smelcu, lidi hafo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusim to nějak vymyslet,v kolik myslis ze tam budeš cca?musím dopo po setkat,pak na chystat na podvecerni grilovacku zaziki ....pa mužů vyjet, jen okolo oběda je tam vcelku srumec na smelcu, lidi hafo

Myslim, ze kolem 11, odpo prave musim makat na zahrade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

obraciam sa na vás s výrazne amatérskym a frekventovaným dotazom. Vopred sa ospravedlňujem, že som si neprečítal celé vlákno, ale pri pohľade na počet jeho stránok ja dôvod snáď pochopiteľný... Nechám už ale všeobecné reči a pôjdem k veci. S manželkou si chcem kúpiť bicykle. Vzhľadom k tomu, že jazdiť budeme z 90% iba po spevnených cestách, zvolil som kategóriu "treking". Určite pôjde iba o výlety počas víkendu, prípadne o odvoz do práce po meste. Zvolená cenová kategória je 10-15 kKč. Z toho, čo som si zatiaľ prečítal som pochopil, že pri daných cenách je skoro jedno, čo kúpim a všetko je +/- rovnaké. Viete ma nasmerovať na čo si dať pozor, prípadne čo je v tejto kategórii výhodné? Ďakujem za tipy a dúfam, že som nikoho nepohoršil :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...