Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

S SPD jsem taky váhal, ale už bych je neměnil. Jinak 26 jako první "lepší" kolo bohatě stačí, a neříkám, že až se vyjezdím :whistling:... Jen k mým 180cm vůči velikosti rámu, se mi žádná 29 prostě nelíbí, vypadají tak nějak divně nesouměrně. A polovička říkala, že mi právě toto kolo sluší, takže není o čem, protože víme kdo má doma poslední slovo :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S SPD jsem taky váhal, ale už bych je neměnil. Jinak 26 jako první "lepší" kolo bohatě stačí, a neříkám, že až se vyjezdím :whistling:... Jen k mým 180cm vůči velikosti rámu, se mi žádná 29 prostě nelíbí, vypadají tak nějak divně nesouměrně. A polovička říkala, že mi právě toto kolo sluší, takže není o čem, protože víme kdo má doma poslední slovo :lol2:

jj ženy mají vkus a poznají a  ví co nám sluší :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkáš ;-)

 

Jinak nevíte někdo náhodou a hlavně ty Spine, něco o závodu kolem Bílého potoka. Polovička říkala, že viděla někde nějaký prospekt, ale nic dalšího nevěděla. Na netu jsem na nic nenarazil :(

 

EDIT: Né, že bych měl nějaké ambice, ale zajel bych se kouknout ...

Upraveno uživatelem fendelik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fendelik, jediny pekny 29 kolo dela Niner, jinak nejsou zadny pekny:) Prijde me to jak ta masina co strika vzrostle pole na tech obrovskejch a uzkejch pneu :). A tato ,,moda´´ preje dobrym nakupum, daji se sehnat spickove 26tky za dobry kacky.

Spine, slusna prace :) Ty jezdis duse?

Shotik, resim neco podobneho. Na ,,terenaka´´ tacho nechci, nicmene me stale zajima kolik jedu, kolik jsem ujel a treba i ulozeni fajn singliku. Koukal jsem na ty novy Garminy, uzil bych je i pri chozeni, behani, beznym zivote. Akorat ta cena :(

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fendelik, jediny pekny 29 kolo dela Niner, jinak nejsou zadny pekny:) Prijde me to jak ta masina co strika vzrostle pole na tech obrovskejch a uzkejch pneu :). A tato ,,moda´´ preje dobrym nakupum, daji se sehnat spickove 26tky za dobry kacky.

Spine, slusna prace :) Ty jezdis duse?

Shotik, resim neco podobneho. Na ,,terenaka´´ tacho nechci, nicmene me stale zajima kolik jedu, kolik jsem ujel a treba i ulozeni fajn singliku. Koukal jsem na ty novy Garminy, uzil bych je i pri chozeni, behani, beznym zivote. Akorat ta cena :(

tl

jj jezdím...mám to nachystaný na mlíko,ale nějak se k tomu nemůžu/nechu/sem lenošnej... dokopat to předělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shotik, ano ty jsem myslel, ale za ty prachy asi radsi nekam na tyden vypadnu s kolem:) Ale libej se moc.

Spine, jasny. Ja to mam jako paskvil, predni bezduse s mlikem a vzadu mam dusi, protoze jsem jeste nekoupil mliko:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shotik, ano ty jsem myslel, ale za ty prachy asi radsi nekam na tyden vypadnu s kolem:) Ale libej se moc.

Spine, jasny. Ja to mam jako paskvil, predni bezduse s mlikem a vzadu mam dusi, protoze jsem jeste nekoupil mliko:)

tl

my kupujem plnotučný :clap: a někdy u bio

mě stačí koupit jen ventilky a mlíko a můžu jezdit,kola i pláště na to jsou nachystaný,ale zatím mi to vcelku vyhovuje jak to mám,snad po 3 letech jsem včera píchl,pokud to bude častěji tak to předělám

dnes se těším ...takový počasí na večer má rád :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naštestí sehnal Fenix 3 za dobře a sem spokojenej, za plnou cenu bych se asi cukal. Ale teď mi tady přebejvaj Forerunnery 305, který zvládnou sledovat trasu stejně a komunikujou třeba i se Stravou po připojení k PC (Fenix 3 má BT a Wifi - neni třeba připojovat k PC). Takže 305ky klidně za levno prodám, kdyby byl zájem. Aspoň bych nemusel zakládat inzerát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle výrobce má mít 9,7 kg bez pedálů, dělaly se velikosti 44 cm, 49 cm, 53 cm - já mám 49 cm

 

To moje má relativně těžké SPD pedály (obyčejné Simano), těžší ráfky (duralové místo Ritchey carbon), jiné pláště, jiné (těžší) sedlo, dva držáky na pití, brašnu s vercajkem pod sedlem a dle dnešního vážení (na manželčině fitness váze, přesnější nemám) má 10,5 kg.

 

Takže nemám důvod si myslet, že "tohle má pod deset leda v 15 palcích".

 

fitness váha ukáže ledacos. vezmi závěsnou.

(ale jinak ne že by full nemohl vážit 10.5 kg - sám takový mám a lehkým komponentům jsem se spíše vyhýbal, než že bych je vyhledával. (sedlo 300 g, řídítka 130 g, představec taky tak nějak... musel bych to najít).)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my kupujem plnotučný :clap: a někdy u bio

mě stačí koupit jen ventilky a mlíko a můžu jezdit,kola i pláště na to jsou nachystaný,ale zatím mi to vcelku vyhovuje jak to mám,snad po 3 letech jsem včera píchl,pokud to bude častěji tak to předělám

dnes se těším ...takový počasí na večer má rád :cheers:

No defekt je pro kazde uz dlouho te to obchazelo mliko to bude sranda jak budes davat fotku s ulepenym dresem a rukama male dirky od trnu to zpe ale vetsi je to bomba jak ti strika lepive m liko za jizdy na krk :-) uz jsem to zazil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...