Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Rano to vypadalo na slunicko, pak se to po... a bylo takovy to ,,smutny''pocasi. Plan byl cca 40km pohodovej okruh, hlavne se moc neumazat :), protoze jsem to mel nablejskany, namazany a tak... :) Vydrzelo me to asi 30min. Nej usek byl po zluty turisticky, ktera vedla proste lesem, nikde zadna cesta, obcas znacka na strome. Prijel jsem jako prase, ale tlemim se, tak asi dobry. Ted si dam obidek a pak inspirovan Odjinud si dam prcka a caj, nejak me skrabe v krku:)

tl

 

post-26281-0-31246900-1449312534_thumb.jpg

post-26281-0-59050700-1449312539_thumb.jpg

post-26281-0-12173100-1449312545_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný fotky pánové.

TLD ty seš beznadějnej případ milující bahno, tak to ani radši nemej :-))))

 

Já byl dneska prvně projet Hatatitlu a dal jsem jsem testovacích 42 km.

Shrnu to jednou větou: To kolo je skvělý a vypadá to, že si budeme rozumět :guitar: ;) Trošku sem se bál toho jak mi sedne sedlo, ale zbytečně. Je to OK.

Zejtra když nebude pršet vyrazim zas a někam dál :-)

post-13715-0-49041300-1449333556_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vona i ta sedlovka je nějak nedůvěryhodně zahnutá.... :-) kolik to má kilo celkem?

 

...

 

Já bejt tebou už zkouším Vmax. S ohledem na to kolo, tak bych někde z kopce zkusil překonat 70km/h. Když se dá dát 60 km/h na horáku...

Rychle než přijde zima...

 

:-)

 

edit: překlep

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vona i ta sedlovka je nějak nedůvěryhodně zahnutá.... :-) kolik to má kilo celkem?

 

...

 

Já bejt tebou už zkouším Vmax. S ohledem na to kolo, tak bych někde z kopce zkusil překonat 70km/h. Když se dá dát 60 km/h na horáku...

Rychle než přijde zima...

 

:-)

 

edit: překlep

 

Kolik to má přesně netušim,něco kolem 8 kilo ale ještě jsem to nevážil a sedlovka je takhle schválně kvůli lepším pružení  :-)

 

Radši na maximálku moc nehraju, bojim se...na předchozí žiletce mám nejvíc 74 a to už sem se fakt bál a nechce se mi to moc opakovat :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...