Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Včera příjemných slunečných 60km na kole okolo Bečvy (Přerov-Lipník-Hranice a zpět). Co mě hlavně potěšilo, že mě po 3 tejnech přestalo bolet koleno, co jsem si ho namlátil na dovolený, když jsem uklouzl v moři na útesu.

 

No a taky mám radost, že jsem teď s dovolenou mezi svátkem a víkendem trefil počasí. Takže zdravím na všechna pracoviště :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na stará kolena pořídil celopéro,,,sic jsem měl obavu s přechodu na 29 ´´ a takové ty myšlenky,že na to své "domácí" ježdění mi můj carbonový a xtr-kový 26´´ bike stačí ( on by stačil ) ...jsem po své první vyjížďce nadšen... a to jsem si původně šel koupi skialpové boty... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...super cena (ne ta ceníková ),komplet XT,pláště po čase vyměním,pěkný design,fajn pokec v kvelbu (nejen o kolech)...no a v poslední řadě jsem sondoval co o KTM zasvěcení...a jak jsem již psal,závodní ambice již pominuly a chci se bikem bavit...a nejem bikem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...super cena (ne ta ceníková ),komplet XT,pláště po čase vyměním,pěkný design,fajn pokec v kvelbu (nejen o kolech)...no a v poslední řadě jsem sondoval co o KTM zasvěcení...a jak jsem již psal,závodní ambice již pominuly a chci se bikem bavit...a nejem bikem...

 Za 45t krásný bike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi zakládat nové vlákno tak to dam sem. Daruji helmu Bell co jsem dostal pri koupi kola, vel. neni nikde uvedena ale odhadl bych to na M-L. Od te doby co ji mam leží na polici, třeba ji někdo využije. Osobní předaní Brno, připadne SZ

post-32685-0-63545300-1475315891_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...