Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

No to jsem nejel ale Rychleby jsem jel mockrat ani jednou mi nespad nemas nahodou jedno prevodnik ?

Tak Rychleby jsem nejel zase já, bohužel...

Ale vyzkouším ten napínák a uvidíme ... Jinak mám 8x3 chtel jsem jednopřevodník, jezdím jen na 3ku, ale tahle překopávka by se mi na mé kolo nevyplatila .

 

Stvoridla znam,a jedine ze skaces z tech sutru,jinak by nemel padat myslim

jo tak ty fakt neskáču... Jelikož by to byla poslední vyjížďka pro mě, nebo pro kolo  :lol2: ... i když mě tam nějaký úseky lákaj jet vostřeji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou za každého počasí i období... Mám to tam Oblibene... A on to zas není tak složitej terén, jsou tam 2 nebo 3 pasáže, které musím osobně přenášet ... Ale to je opravdu jen díky nevhodému typu biku. Tudíž věřím, že se to dá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty dve az tri pasaze osobne hodnotim tak na trialove kolo a jine zkusenosti, nebo vlastne dovednosti nez jsou ty moje... Znam tam kazdy kamen uz od detstvi, byl to muj prvni pstruhovy revir. Kterym smerem jezdis? Osobne se mi to libi vice smer Svetla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem to zkusit, a jsem trosku nastvanej jak moc to neslo a jak to bolelo:( Vydrzel jsem hodku a pul a ted doma leduju. Ale jinak pecka. Myslim prirodu, jizda byla hodne opatrna a kameny a koreny jsem se snazil mijet. Zitra dam pauzu a v patek to zase zkusim :)

 

post-26281-0-29610300-1477476424_thumb.jpg

post-26281-0-46775300-1477476441_thumb.jpg

post-26281-0-00437500-1477476456_thumb.jpg

post-26281-0-16147800-1477476470_thumb.jpg

post-26281-0-38305100-1477476502_thumb.jpg

post-26281-0-84252000-1477476514_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty dve az tri pasaze osobne hodnotim tak na trialove kolo a jine zkusenosti, nebo vlastne dovednosti nez jsou ty moje... Znam tam kazdy kamen uz od detstvi, byl to muj prvni pstruhovy revir. Kterym smerem jezdis? Osobne se mi to libi vice smer Svetla...

 

jezdím rád jak L-S tak S-L , ale líp se mi jezdí S-L   je ale fakt, že opačná cesta je lepší,  ty nejhorší pasáže máš zdolaný a pak si jen klidně svištíš na cyklo .. A když se mi nechce až do Ledče, tak nemusím dupat ten zatracenej 1,5km stoupák z kempu na hlavní 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jezdím rád jak L-S tak S-L , ale líp se mi jezdí S-L je ale fakt, že opačná cesta je lepší, ty nejhorší pasáže máš zdolaný a pak si jen klidně svištíš na cyklo .. A když se mi nechce až do Ledče, tak nemusím dupat ten zatracenej 1,5km stoupák z kempu na hlavní

Ja to jezdim jako okruh, Horni Paseka, Melechov, Kouty, Dobrovitova Lhota, Stvoridlama do Svetle, a pres Melechov zase zpet, ale az do Svetle netreba v mem pripade zajizdet...

Upraveno uživatelem fendelik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to jezdim jako okruh, Horni Paseka, Melechov, Kouty, Dobrovitova Lhota, Stvoridlama do Svetle, a pres Melechov zase zpet, ale az do Svetle netreba v mem pripade zajizdet...

jezdím z HB, do nedávna ještě tedy i z Lipnice, tudíž pro mne to tak nějak potřeba je a bude ... :0D 

 

 

TLD : mi povídej, nedávno ( no cca mesíc z5 ) jsem ho taky opět jel s kamarádem... Jsou tam skvelé sjezdy směrem na Ledeč 

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smer nevim, nechal jsem auto proti tomu hotelu a ten kopec pojezdil kolem dokola /cca 3hodinky/. Je videt, ze tam nekdo stavi, super traily, spousta skoku, i nejaky klopenky. Pecka. V sobotu se tam jede zase, bohuzel pro me to ted nema cenu. 

Jinak ten okruh z ledce pres slunecni zatoku a stvoridlsa bych si zase rad dal. Je to tam moc pekny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...