Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tohle pocasi me poradne stve clovek se pul hodiny obleka vyleze ven a zacne lejt jako z konve tak kolo zaparkovat a sundat ze sebe nekolik vrstev obleceni :-(

U nas už déšť přešel na sněžení. Ale stejně tenhle víkend nemám čas, tak mě to ani neštve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

včera jsem se musel taky trochu svézt. Nějak mi ten krátký zimní den nevyhovuje. Než dorazím domů z práce, je tma...

V lese je poslední dobou poměrně velký pohyb. Co se vrátila většina lesů v okolí církvi, těží se dřevo jako blázen. Cesty rozbitý, že to nepamatuju.

Snad je to můj subjektivní pocit. Ale zpět, na Studené Loučce byla kosa jak na pincku, přesto jsem byl spokojenej. Trocha toho bláta se taky umeje...

To, že se tak těží není kvůli restitucím, ale kvůli suchu a kůrovcům.

 

Jezdíš i kolem Čertova mostu? Dá se tama jezdit? Viděl jsem ho v nemjakým pořadu s Vladykou a moc se mi to líbilo. Chci to tama někdy projet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerouhám se, ale vzhledem k věku a zdravotnímu stavu mi nic jiného nezbývá...Ale kola se nechci vzdát, tak jiná možnost není...

Bohužel málo kde nacházím pochopení... :(

Jasný. Proto jsem dal smajlíka.

Moje žena taky na tom není moc dobře. E-bike byla nej investice co jsem pro ni mohl udělat. Je to bomba poježdění. Jestli potřebuješ nějaký detaily a máš otázky klidně mi pošli SZ, můžeme pokecat.

Jestli koupíš e-bike budeš nadšenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerouhám se, ale vzhledem k věku a zdravotnímu stavu mi nic jiného nezbývá...Ale kola se nechci vzdát, tak jiná možnost není...

Bohužel málo kde nacházím pochopení... :(

Jestli el.kolo cloveku pomaha se vratit na kolo do prirody a provozovat sport co ma rad tak neni duvot ho odsuzovat jasne kdyz kdyz je nekdo zdravej ,mladej ale linej tak to je pak jina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterie je 460Wh, dojezd záleží hodně na terénu - nastoupaných metrech. Např. poslední vyjížďka byla málo stoupavá, cca 800m na 48km a baterie zůstatek 50%. Já jsem spokojený, protože moje vyjížďky jsou kolem komína do těch 50 km, takže s nabíjením nemám problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterie je 460Wh, dojezd záleží hodně na terénu - nastoupaných metrech. Např. poslední vyjížďka byla málo stoupavá, cca 800m na 48km a baterie zůstatek 50%. Já jsem spokojený, protože moje vyjížďky jsou kolem komína do těch 50 km, takže s nabíjením nemám problém.

Dík za info. Žena má 500Wh a v terénu v kopcích dáme tak 70 km max. Ale jezdíme hlavně kolem 50 kiláků, takže rezerva víc než dostatečná. Už jsem si párkrát říkal, že si ho i půjčím a pojedu se projet, ale pořád odolávám. Někdy v září jsem takhle potkal dědulu možná kolem 70ky na ebiku v kopcích, kde jsem za celej rok nikoho na žádným kole nepotkal. Fakt jsem mu to přál a navíc nadšeně pozdravil. Doufám, že si v takovým věku budu schopnej vyjet, pokud se toho dožiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Krásnej Scott, akorát tradičně nechápu ty platformy:)

 O těch elektrokolech se to teďkonc hádá na mtbs.. http://mtbs.cz/clanek/v-usa-hori-diskuse-nad-elektrokoly-na-trailech-jsou-nechtena/kategorie/pozvanky#com

 Já to měl pučený jednou, nějakýho pěknýho Gianta a byl to mazec, na ten největší výkon mi ty rozjezdy přišly jak na motorce. No, ale domů bych to furt nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...