Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Když sem pomalu funel zaparenej v hadrech do kopce, tak jo...ale pak stačila normální jízda a bylo to zase cajk. Ale jsem maximálně spokojenej a myslím, že mi budou dělat dlouho radost. Mel jsem strach, že sklo bude moc tmavý do dnešního mlhavehi pocasi, ale viděl jsem přes ně parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo krásně fotky jinak pánove dávejte na tom ledu pozor včera mi na kole spadl kamarád a proletěl se helikoptérou na fakultu .

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Hlavně, že mu ten vrtulník měl kdo zavolat. Z toho mám největší strach, že jedu sám, signál stojí za houby a někde se rozbiju. Na zmrzlé zemi ležet pár hodin a čekat, to si ani nedokážu představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vyrážím zítra s kamarády na tradiční Silvestrovskou vyjížďku směr Rusava (Hostýnské vrchy). Po cestě několik občerstvovaček. Jak to tak vidím, to abych se navlékl do hokejové výstroje :) 

 

P.S.Po jistých zkušenostech vozíme s sebou nesmeky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vyrážím zítra s kamarády na tradiční Silvestrovskou vyjížďku směr Rusava (Hostýnské vrchy). Po cestě několik občerstvovaček. Jak to tak vidím, to abych se navlékl do hokejové výstroje :)

 

P.S.Po jistých zkušenostech vozíme s sebou nesmeky.

V kolik vyjizdite a odkud? ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kolik vyjizdite a odkud? ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sraz v 9:45 hodin, na mostku u starého Kauflandu ve Zlíně. Zlín-Rusava-Zlín, cca. 40km a po cestě nějaká ta občerstvovačka. Vše na pohodu neb jsme již starší pánové, otcové od rodin a někteří již dědci :hannibal:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz v 9:45 hodin, na mostku u starého Kauflandu ve Zlíně. Zlín-Rusava-Zlín, cca. 40km a po cestě nějaká ta občerstvovačka. Vše na pohodu neb jsme již starší pánové, otcové od rodin a někteří již dědci :hannibal:

Skoda, to nestihnu. Rano mame klasicky vyslap :/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...