Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Mě včera sluníčko rovněž vylákalo, z okna vidím jen kus chodníku a ten byl suchý, tak jsem zimáka zavrhl... No vypadal jsem už na Jívové jak po cyklokrosu, blbý to je hlavně proto, že 28 pláště jsou u brzd hrozně natěsno a lehce se tam to bahno zasekává. Když mi navíc někde u Huzové ve flašce začal plavat led, řekl jsem si, že už raději zůstanu u běhání... Dnes dozvuky výletu při hodince mytí/mazání.

post-95-0-05260500-1511109234_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě včera sluníčko rovněž vylákalo, z okna vidím jen kus chodníku a ten byl suchý, tak jsem zimáka zavrhl... No vypadal jsem už na Jívové jak po cyklokrosu, blbý to je hlavně proto, že 28 pláště jsou u brzd hrozně natěsno a lehce se tam to bahno zasekává. Když mi navíc někde u Huzové ve flašce začal plavat led, řekl jsem si, že už raději zůstanu u běhání... Dnes dozvuky výletu při hodince mytí/mazání.

Na letňáku ? Dooost dobrý :)

 

Jarett dneska ti taky asi pěkně foukalo :-)

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Tak docela se to dalo, i když blatníky mě trochu brzdily, to je fakt ... ale měl jsem strach, že zmoknu, tak jsem jel docela "sodu" a doma jsem byl úplně KO. Přeci jen v té zimě je vyšší intenzita jaksi víc unavující. Ani jsem neměl po dojezdu chuť na pifko, a to se mi tedy nestává moc často :D

 

 

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nemate tip na termo flasku minimum 0,6l? Mam nejakou zefal a ta udrzi teply piti max na hodinu a navic tece.

Mám nově koupenou Elite Deboyo, ta je ale jen půllitrová, dal jsem do ní zkušebně úplně vařící čaj rovnou z rychlovarné konvice, po skoro čtyřech hodinách v batohu na ME CX v Táboře jsem si tak opařil jazyk, že se mi další den dával dohromady.

Kdyby byla k mání minulou zimu, všichni ji doporučovali, tak bych ji koupil a zbytečně nevyhodil peníze za Specialized, která je jen takové šidítko možná tak na půl hodiny ... Je pravda, že konstrukcí jsou to odlišné flašky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na letňáku ? Dooost dobrý :)

 

Tak špatný odhad byl jasný poté, co jsem vyšel před dům, ale už se mi nechtělo měnit  tretry a návleky na zimáka... Nejhorší byly ty zbytky řepný kampaně a bahno z těžení dřeva na vršcích. Na druhou stranu se ještě nesolí, takže to byl jen "čistý" bordel a to zase tolik nebolí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak špatný odhad byl jasný poté, co jsem vyšel před dům, ale už se mi nechtělo měnit  tretry a návleky na zimáka... Nejhorší byly ty zbytky řepný kampaně a bahno z těžení dřeva na vršcích. Na druhou stranu se ještě nesolí, takže to byl jen "čistý" bordel a to zase tolik nebolí :)

Jooo řepa ... minulý týden jsem "trefil" svoz u Svésedlic ... ani blatníky mě nezachránily, tak špinavej jsem nebyl několik let :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...