Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Mohl, ale spíše hádám, že tak velký rám je na Tvou výšku krapet moc. Díval jsem se teď na geometrii Procaliberu 9.7 (2018), no a ono je to mj. docela dlouhý rám i ve velikosti 17,5". 

17,5" si neumim na 175cm moc představit, to by tu sedlovku měl hodně nadlouho.. Tudle velikost má moje žena, která má 165, a vypadá to standardně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey, jen pro srovnání, žena má při 165 cm 17,5" rám na 29"? (Jak jsem zmínil, hádám; mám 174 cm, nohy cca 80 cm, a je pravda, že ne každý výrobce má v rámci stejné velikosti rámu zrovna totožnou geometrii. Já bych si bez vyzkoušení Treka ve velikosti 19,5" neodvážil vzít.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas_2002, problém těch velikostních tabulek tkví v jejich zobecnění. Dá se dle nich +/- orientovat, ale v podstatě neberou v potaz odlišnosti v tělesných rozměrech různých lidí (podobně jako u konfekčního oblečení). Bez vyzkoušení správnou odpověď nezískáš. 

 

Micey, jasné. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, meli byste tip na nejakou pneu 26x2.1 na zadek (hardtail)? Bohuzel diky pritelkyni jezdim ted docela dost jen silnice a polnacky, no ale nejaky zaber v terenu bych taky uvital.

 

Mel jsem kdysi Smart Sam, to se zda, ze by mohlo zase vyhovovat. Cenove nechci jit o moc vys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, chtěl bych porosit o váš názor. Mohl bych mít se svými 175 cm výšky kolo s rámem 19,5" ? Jedná se o hardtail TREK...

nejlepší to bude vyzkoušet,ale myslím že to bude malinko velký

Pokud máš dlouhý nohy tak by to +- sednout mohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za docela dobré ceny jsou občas k sehnání výprodejové (starší směs, SnakeSkin, váha +/- 500 a 450 g) Schwalbe Racing Ralph EVO za necelých 600 Kč či Thunder Burt EVO o 100 Kč více. Já jsem tak kupoval v posledním půlroku. 

kdyby si na něco ve verzi SS narazil v 2,25 dej vědět :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klucí, kolik je tak možný dostat slevu na nový kolo ? S tím že je mi jedno, zda to bude model 2017 nebo 2018 ... 

 

Jedná se mi o tento model:

 

https://www.trekbikes.com/cz/cs_CZ/kola/horsk%C3%A1-kola/xc-cross-countryhorsk%C3%A1-kola/procaliber/procaliber-9-7/p/21923/

 

Tím že obchoduju s autama tak mám dobrý přehled v maržích na autech, ale u kol nemám tušení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já si klidně nechám poradit. Koukal jsem po treku, protože ho mám teď a jsem s tím spokojenej. Ale pokud by bylo něco lepšího za lepší kačky, tak budu rád za každý tip. Jezdím tak 70% silnice, 30% šotolilna nebo lesní cesty. 

 

Chtěl bych hardtail, karbonový rám, 29" kola. 

 

Ještě se mi líbí toto, ale tam je fakt hnusná barva... https://www.kursport.cz/trek-superfly-9-8-x1-2015-modro-zelena-18-5

 

Jinak jak říkám - pokud máš nějaký jiný tip, sem s ním :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...