Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

To se takhle říct nedá.. třeba já jsem vloni přešel z celopéra zpět na pevňáka a nemůžu si to vynachválit, je to paráda. Donutí tě to mnohem víc makat celym tělem, jen nesedíš a nešlapeš.. na celodenní tůry po horách bych chtěl celopéro, ale na moje rychlejší vyjížďky do dvou hodin je pevňák skvělej.

 A co Tomáš píše, že 70% asfalt, tam je celopéro asi vůbec nesmysl..

 Jinak si teda taky myslim, že dávat za to kilo je fakt zbytečný. Bude možná o kilo lehčí než kolo za pade, a při vší úctě, na tvoje použité je to kapku overkill:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja spis premejslim, jestli vyhledove u novyho bajku jit do 29' kol. Merim 178cm.

 

Vcera jsem zahlid v telce nejaky MTB cross country zavody, jely holky, a vsechny snad mely 29ky. Takze asi se to i smou vyskou da...

 

No a HT vs. celopero, to bude asi taky dilema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spine, nesouhlasim. Ma full i HT. Bude to za mesic a kousek rok, co sem si postavil oceloveho enduro pevnaka na 29 a reknu Ti, je to takova prca na tom. Samo, ze pohodli fullu je jinde, ale tam kde ful zehli a ty skoro nevnimas co je pod Tebou, na ht se porad kralovsky bavis. A to jak se kolo chova na rozbitejch sjezdech pod brzdou, to je proste bozi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja spis premejslim, jestli vyhledove u novyho bajku jit do 29' kol. Merim 178cm.

 

Vcera jsem zahlid v telce nejaky MTB cross country zavody, jely holky, a vsechny snad mely 29ky. Takze asi se to i smou vyskou da...

 

No a HT vs. celopero, to bude asi taky dilema...

 

Nezabývej se tím co bude za 10 a více roků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spine, nesouhlasim. Ma full i HT. Bude to za mesic a kousek rok, co sem si postavil oceloveho enduro pevnaka na 29 a reknu Ti, je to takova prca na tom. Samo, ze pohodli fullu je jinde, ale tam kde ful zehli a ty skoro nevnimas co je pod Tebou, na ht se porad kralovsky bavis. A to jak se kolo chova na rozbitejch sjezdech pod brzdou, to je proste bozi :)

hele,tohle je prostě hodně subjektivní,já se třebas svezl na BMC HT co měl kámoš půjčenej na testování a úplně nadšenej jsem z toho nebyl,jasně že do kopce to jelo trošku jinak,ale já žádnej závodník nejsem :D

Tom s tím žádný rozbitý sjezdy asi neplánuje,takže jsem si říkal že ocení pohodlí i na polňačce fullu,Ale jak říkám,nejlepší je to zkusit sám ať vím jakej je to rozdíl :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...