Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jasně, u celoodpružených bajků jde marketing po cílové skupině, která by ten kopec vyjela i bez motoru, já chápu ty firmy a chápu i ty mladé kluky, kterým to prostě připadá cool.

Letos jsem musel v kopci překousnout pár předjetí od kluků na ebajku, a neměl jsem z toho trauma.

Na druhou stranu jsem pár ebajkerů předjel na rovině, páč jim to přes 25 moc nejelo... a taky jsem z toho nedělal událost dne.

To Turbo Levo Comp Carbon od spešlu si dříve nebo později koupím, kolena prostě nevydrží věčně. A nebudu se pak stydět :-)

Pod to se podepíšu taky. Akorát to nebude taková terénní motorka ale něco i na běžné lesní silnice a cyklostezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm zrovna na b-f je to obvyklé, bigotní hardcore bikeři tam exhibují svůj jediný správný názor a netolerují žádný jiný pohled na věc.

Musíš to brát trochu s nadhledem. O abstinentech se taky říká, že s nimi je sranda jak s gumovým prsem :-) No a já pár vtipných kamarádů abstinentů mám, asi jednoho, možná dva :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod to se podepíšu taky. Akorát to nebude taková terénní motorka ale něco i na běžné lesní silnice a cyklostezky.

Dělá se i verze short travel se zdvihy jen 120/120

https://www.kolasvorada.cz/elektrokolo-specialized-turbo-levo-fsr-short-travel-hyperblack-2018-l

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl na "noční" vyjížďce (v devět doma) s mladým,

no a jak jsme jeli potmě v lese tak se bál a jel jak nakopnutej :)

A zatím mu teda pořád stačím, ale obávám se že v řádu jednotek

let to přijde ;)

 

Jo a pochválen buď Fénix a jejich cyklosvětla. Perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se furt michaji jablka s hruskami. Kdyz to nekdo bez motoru nedava protoze je starej nebo nemocnej tak OK, je urcite lepsi ekolo nez sedet doma. Taky tak dopadnu. Kdo by to ale zvladnul i bez motoru, je jen linej a nevokeca to, protoze cyklistika je sport a ne modni trend. Dneska na jednoho potrebnyho potkam pet pupkatejch machru co jsou jen liny slapat a zapotit se a rikaj tomu jit s dobou. Ono by dneska neskodilo skoro vsem muset se obcas trochu kousnout a potrenovat vuli, vydrz a odhodlani. Nejen na kole..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jasně. Jak pro koho. Mě přijde nesmyslný jít jezdit protože je to společensky nutné a musím se držet trendů, ale někdo to může mít jinak. Problém je že si ti "módní trendaři" sami před sebou většinou nepřiznají že je to móda a lennost a hrají si  před okolím na ukrutný sportovce......... :-))

 

I když každý kdo si koupil ebike sám dobře ví proč to vlastně udělal a jestli to bylo nutné....  

 

Až vymyslí malej motorek do plavek, bude každý víkend chodit na bazény plavat spousta machrů rychlostí žraloka aby udělali dojem. Protože dost lidí baví sportovat, jen když jsou u toho vidět, ale zároveň se u toho nezpotí. To je potom každej Phelps nebo Froome. Což mě upřímě trochu sere, v obecné rovině, proto jsem tu psal. Ale zase ne tak, aby mě z toho praskla cévka. Takže jdu na bazén a nechávám další diskusi koňovi :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez módních trendů,

bez SPD,

bez GPS,

bez baterek, motorů stoupajíc výš, pokusit se dotknout samotných nebes, uspokojit neklidnou duši...dívajíc se vstříc mému velkému cíly, čímž jest orošené studené pivo"

 

Já vím, hrabe mě, ale jsem na kole po dlouhém měsíci, tak snad pochopíte :-)

post-364-0-02306000-1541932205_thumb.jpg

post-364-0-00234500-1541932229_thumb.jpg

post-364-0-83650900-1541932250_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Noo to ti teda pěkně děkuju :-) to zas bude díra v peněžence... normálně nosím jediné multifokální fotochromatické brýle celý den včetně času stráveného na kole. Ale k helmě Rudy Project by se jistěěěě hodily dioptrické taky od Rudy ...

no je třeba trochu utrácet :D platil jsem kartou a vše ok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lysa ala Moty Dneska poprve. Potvora, cekal jsem ji teda lehci.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Plně rozumím, ta radost, že´s to dal Ti to kolo skoro vyhodí nad hlavu:-)))

paráda

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...