Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jaký máte roční nájezd?

 

Já si kolo pořídil ke konci dubna a na tachometru mi chybí pár kiláků do 1000. Vím, není to žádná sláva, ale přes léto jsem měl moc pracovních povinností. Příští rok bych chtěl dát alespoň 2000 km....

 

Fotka z dnešního švihu, 60 km kolem Vršatce (Bílé Karpaty):

 

 

post-32698-0-76860300-1544283178_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...5 ran do čepice, jak to děláte? Když tady má někdo fotku z vyjížďky má kolo jak nové. Já jsem dal dnes jen 50km, kolo jak prase, já kropenatý xicht a do hader můžu klidně něco nasadit. Už jsem uvažoval o blatníkách, protože čím jsem starší, tím jsem asi víc citlivější a prudí mě to chroupání hliny po cestě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máte roční nájezd?

 

Já si kolo pořídil ke konci dubna a na tachometru mi chybí pár kiláků do 1000. Vím, není to žádná sláva, ale přes léto jsem měl moc pracovních povinností. Příští rok bych chtěl dát alespoň 2000 km....

 

Fotka z dnešního švihu, 60 km kolem Vršatce (Bílé Karpaty):

 

 

attachicon.gifsobota08.jpg

Dubeb-říjen cca 3800km

post-166-0-84561900-1544286779_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...5 ran do čepice, jak to děláte? Když tady má někdo fotku z vyjížďky má kolo jak nové. Já jsem dal dnes jen 50km, kolo jak prase, já kropenatý xicht a do hader můžu klidně něco nasadit. Už jsem uvažoval o blatníkách, protože čím jsem starší, tím jsem asi víc citlivější a prudí mě to chroupání hliny po cestě :-)

To je focené asi po 15 km, ještě jsem byl relativně čistý, po příjezdu domů to bylo horší :D. Ale taky jsem si říkal, že si nějaké pořídím.

 

Zrovna se dívám na fotku Dukeho, co to je za blatníky? Jinak nájezd máš slušný :cheers: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové malá otázka.... Dnes sem přesouval na hřebíky ...

 

TragedAkce....

duše : Continental 29" x 1,75 - 2,5 FV60

Plášť : Schwalbe Ice Spiker 29? × 2.1

Rafek: nové ručně zapletený DT SWISS 533D 29"

 

Prošláp sem si cestu k pumpě vzal přední nafoukl - vše v klidu na 2,5

Vemu zadní nasadím hadici foukám, jsem u 2 a buuuuch. Nic oklepu se, čirou náhodou mám v kapse náhradní, vyndám z krabičky nasadim... Jdu foukat buuuuuch :0? !!!!

Vše prostě u 2bar, vše skoro na stejném místě u ventilku... Nikde nic z ráfku nečouha ani na plášti ( trn, propadlý hřebík ) ...

 

Nevíte kde by mohl být problém???

Špatná zn duše co prostě nesnese zimu ???

Na předků prostě úplně to samé jen duše Schwalbe duše 29" SV14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každou zimu obouvám hřeby :0D

Jezdí se mi podstatně lépe a hlavně si víc věřím. Je fakt, že čiste ve sněhu to je na kokos, ale tady s prvním sněhem je hned ledovatka. Kde prostě vím, co si už mužů dovolit. Na klasickým plášti, co zatáčka to držka ( OK tu držku bravurně dokážu hodit i v červenci :0D o tom žádná ). Ale pocit bezpečí vyhrává. A je fakt že mě to parkrát zachránilo ...

 

... Jinak brázdim přes zimu humpolecko, Melechov, Stvořidla... Když je čas a je s kým tak Krkonoše ...

 

Edit: nic

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nnn, dnes už to nemělo cenu dál řešit ( od rána sr?ač?ky ). A tohle bylo jen takříkajíc třešničkou na dortu ke konci dne ...

Zítra musím dát Jihlavu pracovně, pak kaffe s místním vintagepacientem:0) v Praze a přijedu bůh ví kdy ... Tak to zkusím víc pořešit v pátek ...

Silcice je na lázních... A ani si neumím představit s ni na tomhle jezdit ... V pátek to ještě zkusím, když Vás nenapadne kde by byl problém ... A nebo to donesu do shopu a ať se na to kouknou a nafouknou to tam ...

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...5 ran do čepice, jak to děláte? Když tady má někdo fotku z vyjížďky má kolo jak nové. Já jsem dal dnes jen 50km, kolo jak prase, já kropenatý xicht a do hader můžu klidně něco nasadit. Už jsem uvažoval o blatníkách, protože čím jsem starší, tím jsem asi víc citlivější a prudí mě to chroupání hliny po cestě :-)

bud v klidu, z hor se proste nejezdi v cistem :)

post-37307-0-53047700-1544687641_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po opět celém pos*ra*nem dnu, konečně malé plus, přišel jsem proč mi to praskalo.....

 

Normálně sem měl o snad desetinu mm, holou patku u pláště . A při nafouknuti ke 2b mi to nepatrně - opět desetiny mm - vyskočilo. A jak se dostala duše mezi ráfek a plášť tak bylo vymalováno. Ale při ?vymalování? to opět skočilo vše. Tak sem si toho nevšiml...

Jinak par rychlocvaku ( podotýkám na 2,1b sem se ani u jedné z těchto 2 duši nedostal :0/ - dodatek k poslední fotce :0D ) + jedna těch hřebů ... Ono to zas tak hardcore není je jich tam pár ...

post-35752-0-96670800-1544731336_thumb.jpeg

post-35752-0-88071900-1544731345_thumb.jpeg

post-35752-0-45513200-1544731355_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...