Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Diky... Ted me ale napada, ze vlastne netusim, k cemu to tam vubec je... :-)

Tvl, tak kolik si teda najel ?  :lol2:

 

Jinak to tam je aby se zabránilo oděrkám rámu od řetězu. Já jsem to nikdy moc neřešil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, uz mam v podstate vse poresene. Jeste tedy odrazky, ale to snad dam sam :-)

 

Ja toho moc nenajezdim, nejsem cyklo-holik. V zime mam lyze, v lete jeste in-line. A hlavne gauc, no:-)

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky... Ted me ale napada, ze vlastne netusim, k cemu to tam vubec je... :-)

 

Hlavně dneska už mají ty šaltry takové pnutí, že je to podlě mě úplně zbytečná věc, ty kryty. Před pár lety to vozili všichni, ale dneska už se to ani moc nevidí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem se v RB ptal a pan povidal, ze to ma smysl hlavne u jednoplacek (mam dvouplacku) a ze pak razeni jde ztuha.

 

Jinak ono nejaky hadr nebo obouchany ram - to je skoro z blata do louze...

 

Taky jsem si pěkně omlátil zadní stavbu než jsem nasadil neopren. Mimochodem, dívám se, že na fotce na předchozí straně máš na hazce vypnutou brzdu. Raději si ji zapni, když tam nemáš žádnou ochranu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle tvrzení mi teda vůbec nedává smysl. Zkus brzdu zapnout/vypnout a pohnout ramínkem hazky dopředu. Uvidíš jaký to má vliv. Se zapnutou brzdou trošku ztuhne řazení, ale není to nic hrozného. Měl jsem to na XT 2x11 a ve sjezdu s vypnutou brzdou řetěz strašně třískal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem se v RB ptal a pan povidal, ze to ma smysl hlavne u jednoplacek (mam dvouplacku) a ze pak razeni jde ztuha.

Jinak ono nejaky hadr nebo obouchany ram - to je skoro z blata do louze...

a proč tam nenalepíš transparentní samolepku ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji, panove, ze mam zase o cem premyslet. Davate mi smysl zivota. :-)))

 

Btw, flaska "Zdrava lahev" do kosiku moc nepasuje, je o neco vetsi nez by byl ideal (byt je deklarovana jako cyklo lahev), takze jeste mozna dojde na xxl kosik :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak odtud vítr vane ... kupoval jsem si druhej košík v decathlonu a tam mně taky nechtěla pasovat, tak jsem si říkal, že maj nestandardní rozměr, abys musel kupoval i bidon u nich. Nastěstí do původního pasuje - mám košík, kterej se umí rozevřit: https://www.kupkolo.cz/kosik-zefal-fiber-glass-barevny_z96841/?id_variation=1704978

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...