Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jak dopadla ta reklamace rámu?

Tome jedním slovem - Nightmare.

 

Kolo stojí rozebrané v garáži a já šedivím z komunikace se soudruhy v NDR, kteří jsou slušně řečeno čuráci. Až bude dořešeno tak sem napíšu popis řešení.

 

Už vybírám gravel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome jedním slovem - Nightmare.

 

Kolo stojí rozebrané v garáži a já šedivím z komunikace se soudruhy v NDR, kteří jsou slušně řečeno čuráci. Až bude dořešeno tak sem napíšu popis řešení.

 

Už vybírám gravel.

Ajajaj, to bych čekal lepší přístup. Oni nemají žádné zastoupení v ČR, že to řešíš přes internet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome jedním slovem - Nightmare.

Kolo stojí rozebrané v garáži a já šedivím z komunikace se soudruhy v NDR, kteří jsou slušně řečeno čuráci. Až bude dořešeno tak sem napíšu popis řešení.

Už vybírám gravel.

Gravel vs MTB - toto video jsem neměl vidět

PS. Ano, v endéer je spousta č...ů, pracuju s nima posledních 20 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajajaj, to bych čekal lepší přístup. Oni nemají žádné zastoupení v ČR, že to řešíš přes internet?

Musel jsem reklamovat u prodejce. Kupoval jsem ho v D, takže proto tam. Cube do čr někdo vozí, ale není to zastoupení kde můžeš reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle napsal Jarda na svém FB před závodem: Je to pro mně samozřejmě nejhorší možný scénář a velmi těžké rozhodnutí, protože UCI MTB World Cup: Nové Město na Moravě 2019 patří každý rok mezi mé vrcholy sezóny, ale vzhledem k mé aktuální (ne)formě jsem se rozhodl v neděli nestartovat. Šance na dobrý výsledek je letos minimální a fanoušci si také nezaslouží, abych závodil někde v hloubi startovního pole. Díky všem za podporu v téhle pro mně těžké době a věřím, že si ten nejlepší závod světového poháru skvěle užijete!

 

Jinak podle fotek Jarda neustále trénuje a brázdí Beskydy.

 

 

No škoda stačilo přijet závod pojmout jako tréning a ne psát blbosti lidé zaplatily za to že tam bude. Výmluva ví že nehraje tak se na to prostě vysral.

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

 

 

přesně tak, je to škoda... Jezdí KPZ a pak nestartoval ani v Plzni na českém poháru. Projel si trať a jel domů. Asi neskousl, že hlavní tváří byl letos Cimbal...

Tak to je smutný když to pojal takto,to vyjádření o neformě je asi trošku alibismus,musí se smířit s tím že svěťák už je mimo jeho možnosti.

Navíc jsem se dočetl že změnil stáj za kterou letos bude jezdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nytovac jsem prestal vozit v momente, kdy jsem si pripustil, ze to stejne pouzitelne nesnytuju. Pul hodiny jebani, tri slapnuti a urval jsem to zas. A takhle asi trikrat za sebou. Pesky bych byl daaavno doma!

Dnes je to tady lepší než vlákno Humor ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome jedním slovem - Nightmare.

 

Kolo stojí rozebrané v garáži a já šedivím z komunikace se soudruhy v NDR, kteří jsou slušně řečeno čuráci. Až bude dořešeno tak sem napíšu popis řešení.

 

Už vybírám gravel.

Ehh, tak to je teda pěknej oser, přeju ti ať to dopadne dobře a co nejdřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nytovani jsem taky nedaval, nez mi bylo poraden ten magicky pripravek z dratku. Pak se to nytuje celkem v pohode.

 

Problem je, ze retez praska malo, takze nemame zkusenosti. Kdyby praskal tak casto, jak se kolo pichne, tak to umimem vsichni v pohode :-)

 

---

 

Roura - psal jsi i vyrobci? Prodejci to muze byt u pr... ale vyrobce by to mohlo zajimat (hlavne pokud o tom zacnes nekde psat na zahr.forech... Praskly ram, dramaticky pribeh o tom, jak ses malem zabil (Broken frame, nearly got killed, Cube does not care - what to do?)... to neni dobra reklama, jeste pred sezonou)

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, já se jen tak krátce zasnil a gravel pouštím z hlavy. Do zimy mám jediný plán: jezdit, jezdit, jezdit.

V zimě pak v rámci servisu RockShox malý upgrade vidlice RS Pike ze SoloAir na DebonAir.

A hraju si s myšlenkou upgrade z 2x11 Sram GX na 1x12 XTR, ale na to se asi vybodnu. 2x11 funguje, s XTR bych měl akorát větší machrindex a prázdnější peněženku.

A až jednou kolena řeknou "už dost dědku", tak udělám poslední upgrade na ebike - něco v tomto stylu:

post-166-0-28159100-1559121710_thumb.jpg

post-166-0-53376700-1559121716_thumb.jpg

post-166-0-12102800-1559121722_thumb.jpg

post-166-0-06976900-1559121728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Roura - psal jsi i vyrobci? Prodejci to muze byt u pr... ale vyrobce by to mohlo zajimat (hlavne pokud o tom zacnes nekde psat na zahr.forech... Praskly ram, dramaticky pribeh o tom, jak ses malem zabil (Broken frame, nearly got killed, Cube does not care - what to do?)... to neni dobra reklama, jeste pred sezonou)

Cube je téměř nemožný kontaktovat na přímo. Když už náhodou seženeš nějakýho maila a někdo odpoví, tak univerzální odpověď zní ? Kontaktujte svého prodejce?. Už jsem si komunikaci s nima užil, když jsem měl kolo objednaný. Dělají slušný kola, za dobrý prachy, ale už nikdy více Cube.

Až to bude celý dořešený, tak jim ještě napíšu a občas jim něco postnu na FB a Instagram. Ale dle mých zkušeností, je jim to úplně jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neserte mě s tím Kulhavým. To jsou zase řeči. Tak několik bodů je mu 34 let, tzn už je to tak na hraně toho co se dá závodit. Je to olympijský vítěz, MS, vítěz světového poháru, ME, Několikrát vítěz Cape Epic etc...

Tyhle kecy o tom jak se na to vysral fakt miluju. Nesnáším takové to české jajáčkovství, Chtěl jsem ho vidět v Novém městě-> neviděl -> je to pičus  :lol2:

Specialized ho chtěl, ostatně je to i vidět na tom, že zůstává ambasadorem etc.....

A teď trochu z jeho pohledu. Dlouhodobě ho trápí zranění, nejede mu to. Větší zranění by teď znamenalo nejspíš neslavný konec kariéry. Tedy stojí před rozhodnutím: necítím se, protrápil bych se tím, výsledek by stál za hovno, zdravotně nejsem 100% ok..... to po tom co všechno dokázal fakt nemá zapotřebí. Já to vidím jasně, jde mu o OH v Tokyu a chce se na to maximálně soustředit a pak konec. Tomu podřídí v přípravě naprosto vše, nebude riskovat zbytečné zranění které by znamenalo konec a já mu naprosto rozumím. 

Navíc pro českou cyklistiku udělal nesmysl a tyhle kecy si fakt nezaslouží...

 

Berte to trochu s nadhledem ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, JK je ubožák a hotovo, onehdá na poháru ve Velkejch Losinách (v juniorech) jsem mu poslední kilák skoro v pohodě skoro uvisel. Pravda, potom, co mi dal kolo.. ale už tehdy jsem věděl, že z něj nic pořádnýho nebude!:)

 Mimochodem posledně se zde žvanilo o watech, tak zde cincink - https://mtbs.cz/clanek/ondra-cink-a-watty-v-novem-meste/kategorie/trenink-a-fitness#.XO5crIgzY2w

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...