Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tvl sem nastvanej.

Mel sem nocni, ale hecnul se a vstal v 10,30. V 11 vlakem do pardubek, ze si odplavu pred druhou nocni a budu odpoledne s rodinou.

Jedu si po stezce pro kola kolem Chrudimky, proti mama s prckem na kole. Holcicka tak 3leta do protismeru primo proti memu kolu, tak tak jsem se vyhnul, nebylo moc kam. Z jedne strany reka, z druhe vydlazdena stena. Nad hlavou most. Uhnu hlavou tesne pred narazem, skoro se to povedlo.

Teplo na hlave. Rodina spokojene odjizdi, protoze to dobre dopadlo. Ja mam bohuzel smulu.

Bazen dneska neklapne.  :(

post-1144-0-03138600-1559469858_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyklostezky byly původně navrženy pro lidi. Nějakým nedopatřením se dnes na nich vyskytuje i dobytek. Vlastních zkušeností s bezohlednými chodci, bruslaři, pejskaři, kočárkáři ale i cyklisty mám na rozdávání. Ale zatím to nikdy neskončilo úrazem. Držím palce ať to není otřes mozku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem povrchni a zakladam si na peknem obleceni, kdyz jedu do mesta mezi lidi.  :D  Triko Gant, kratasy TH leje ze mne krev jak z vola.  Co s tim?  Sundat botu a na hlavu ucpat diru na hlave ponozkou. Nemam rymu takze nenosim kapesniky, nic jinyho nemam.  

Ted uz sem v nemocnici a cekam na resume.    :D  Lidi plna chodba.

Nejvic mne stve ten bazen. Kur va!  

post-1144-0-84874500-1559470936_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdit dneska bez helmy... kamaraduv otec se predloni malem zabil, jeho strejda to bohuzel nedal. Neco mu vjelo do cesty, zleknul se a hlavou trefil obrubu. 30 metru od baraku. Takze bez helmy na kole je to dle meho spise volovina nez frajerina. Ale abych jen nemoralizoval, par foto z tohoto tydne.

0f28b11a740780474078a45130cce5ea.jpg

5f0328317b3d9936bcd907495d65882b.jpg

aeed34fdd12c55a8dd089134a7c51326.jpg

5ffd7e0e4e7804bf1b77a5e527345136.jpg

8c960bc30b8a75237d7ebba3d5444e40.jpg

1de48511654cb57554210306677d7143.jpg

1d6cd9292249595f22a5f0a9321183b1.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Igicz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušný. Budeš vypadat drsně;-). A koupis si helmu předpokládám. Protože za debily musi člověk premejslet sam, nesmi se to nechat na nich. Bydlim hned u cyklostezky z Podoli na Zbraslav a mohl bych o tom napsat knihu. Kola, brusle, kolobezky, bezci, chodci, kocarky, deti, psi, nekdy fakt masakr. Ono se to da kdyz jsou lidi normalni a ohleduplni, ale staci jeden kreten na kterekoli strane barikady a jde o zivot. Specialne nejlepsi jsou pejskari se psama na volno, nebo na vysunovacim spagatu. Vrazda smrt zabití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wawe, mam. Jsem dement, ze jsem ji nemel. Fakt jsem normalne opravdu opatrnej, na oci pri rezani s pilkou bryle a tak. Prehodnotim i kolo solo a budu si ji brat. Na druhou stranu, hlava se zaceli a lepsi nez kdybych to decko trefil a sletel s nim do vody i s kolama.

 

 

Sem doma uz z nemocnice.  :)
 
Manzelka: "a jen si zkus, jen se opovaz pomyslet, ze Te napadne, ze pujdes zejtra plavat. Ze jako od doktora zrovna zatocis, proste zapomen!!!"
 
Ja: " jak mne vycitas, timhle zlym hlasem, jako by mi v tej rane bodalo tisic jehlicek" Nechtela bys mi ho radsi vyhulit, aby se mi snizil tlak v lebce tim, ze se mi napruží piňďour? Rikal to i doktor." 
 
Manzelka: "neodvadej řeč!" "A nemysli si, ze se to nedozvim, i kdybych tam mela zavolat tak nepujdes.... "
 
Jsme spolu tolik let, furt je stejne blahova jako na zacatku. Miluju ji.  :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl, ze bych taky koupil konecne helmu? Ale co, vozim uz jednu na lyze, to staci...:-)

 

Btw, zakaz ridit vlak je docela vtipnej, ale pocitam, ze jsi fíra.

 

Jinak cyklostezku na Zbraslav jsem jel zrovna dneska a je fakt, ze je to tam docela masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info, v So jsem pichnul znova, tentokrat zadek. Ujeto 15km a pak 15km zpet s tim, ze jsem kazdy kilak dofukoval... super:-(

 

Ja jsem takhle furt lepil zadni Schwalbe, myslim Rapid Ron. Skoro kazdou vyjizdku.... Pak jsem ho definitivne rozsekl, zkusil Spesl Slauhgter a lepil jsem za dva roky jednou. Pritom vepredu mam taky Schwalbe, konkretne Noby Nic a uplne v pohodě. Netusim cim to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...