Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

post-67401-1561801473,6.jpg

 

Kdyz jsme u tech historickych stroju...

 

Po Favoritu mohe druha silnicka, koupena v r. 94 za tehdy strasny ranec 15760kc. Cele prazdniny jsem se druzil s delnickou tridou v lisovne a ve zbytku casu bral prace po sousedech, abych mel v pulce srpna 13 tisic a hlavu v pejru, ze to do konce prazdnin nedam dohromady a nezajezdim si. Nastesti mami dorovnala zbytek a ja do konce zari jezdil denne 100+ v 100% polyesterovym dresu Banesto, zpocenej jak prase, ale s pocitem, ze Indurain prestava mit klidny spani

 

Ach ta nostalgie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robertilos nebylo to na jednu zátah první den to bylo dojezd na Lysou 85km jezdíme to tou nejdelší trasou od nás je to do Frýdlantu 65 a pak 20 kilaku do kopce od Harcovny přes korytko sjezdovku Ivančena, Zimny,a na konec pár km na Lysou tam jsme přespáli a druhý den byl podstatě náročnější s těma velkýma batohama. Bily kříž sjezd na Hamry brutální 19% kameniny kopec na Martinák, Pustevny tam nás chytl pořádný déšť a mokrý sjezd do Kunčic. Tam jsme přespáli ráno výjezd na Ondřejník a jeho vrchol Skalku no pak už jen směr domů. Po třech dnech v sedle od patku do neděle večer zažila moje zadnice středověk tak dlouho šlapat s velkým těžký batohem nebyla sranda ale velká paráda :-) slunce,déšť, bouřka, mlha a totálně promočení jsme zdárně dojeli domů. 240km není hodně ale na celoperu :-)

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci, Rockrider je doma:) Vse serizeno a slape jak ma, vetsi zhodnoceni po par vetsich projizdkach. Zatim jen trochu rozpaky z barvy ramu, takova vyblita svetle cervena. Shrnuto za 32 tacu hlinikovy ram made in France s dozivotni zarukou, RockShox Reba RL, Sram GX 1x12 (az na kazetu, ktera je bohuzel z NX 11-50), pevne osy, brzdy Sram LevelT vepredu s 180mm kotouci a Decathlon komponenty, ktere vypadaji normalne. Kola asi standard v ramci tridy. Uvidime jak se kolo vybarvi:)

Upraveno uživatelem xcmaniax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robertilos nebylo to na jednu zátah první den to bylo dojezd na Lysou 85km jezdíme to tou nejdelší trasou od nás je to do Frýdlantu 65 a pak 20 kilaku do kopce od Harcovny přes korytko sjezdovku Ivančena, Zimny,a na konec pár km na Lysou tam jsme přespáli a druhý den byl podstatě náročnější s těma velkýma batohama. Bily kříž sjezd na Hamry brutální 19% kameniny kopec na Martinák, Pustevny tam nás chytl pořádný déšť a mokrý sjezd do Kunčic. Tam jsme přespáli ráno výjezd na Ondřejník a jeho vrchol Skalku no pak už jen směr domů. Po třech dnech v sedle od patku do neděle večer zažila moje zadnice středověk tak dlouho šlapat s velkým těžký batohem nebyla sranda ale velká paráda :-) slunce,déšť, bouřka, mlha a totálně promočení jsme zdárně dojeli domů. 240km není hodně ale na celoperu :-)

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Jsem si říkal, že to skoro není možné :)  Ale i tak parádní víkend a výkon. Na Lysou jezdím stejnou cestou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To xcmaniax: No tak paráda, nové kolo je vždycky obrovská zábava, tak ať ti dělá velkou radost :-) Pak dej nějaké živé fotky z terénu a napiš dojmy z jízdy...no vidíte, že Afri není tak zlý, ale je pravda že jsem se u toho musel zakousnout do palce u nohy :-) Dělám si prdel, já jsem od rána také v akci a jelikož miluji extrémní vedra, tak jsem ve svém živlu, luxus :-)

post-364-0-62669000-1561809693_thumb.jpg

post-364-0-79508700-1561809714_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To xcmaniax: No tak paráda, nové kolo je vždycky obrovská zábava, tak ať ti dělá velkou radost :-) Pak dej nějaké živé fotky z terénu a napiš dojmy z jízdy...no vidíte, že Afri není tak zlý, ale je pravda že jsem se u toho musel zakousnout do palce u nohy :-) Dělám si prdel, já jsem od rána také v akci a jelikož miluji extrémní vedra, tak jsem ve svém živlu, luxus :-)

To je nějaká limited edition, že to má obě strany vidle ? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cannondale se chová jak Robin Hood, bohatým bere a chudým dává :-)

Aspoň, že není jako AB, bohatým bral a chudým mával :D

Já tento rok byl na biku jednou, na silnici mám najeto teď cca 3,5, ale bylo to tím, že mě celý květen a půlku června nepustilo koleno. Bike už mám v tak dezolátním stavu, že se mi na něj ani nechce a určitě do něj nebudu investovat (taky je to starý šrot). Koncem roku mi nabízel chlap ze servisu cannondale fsi na leftyně s tím ,že má najeto cca 600km závoďákem ale dá mi na to plnou záruku vč. té cannondale za 55-58 dle toho jaké budu chtít osazení (eagle, xtr) byl to ten vrcholový model myslím 2017. Akorát mě zlobily klouby a nevědlě jsem jestli tento rok půjde, pak kolo bylo pryč, tak jsem objednal Radon Jealous 8 a přišel podřený, takže tuto sezónu odjezdím na silnici :) Říkal, že tam něco takového má každý rok, tak možná skončím u chybějící 1/2 vidlice taky. Přece jen mi ten bike chybí. A jinak k té diskuzi tady. 

Jezdil jsem 5 let závodně. Primárně triatlon, ale specializoval jsem se na xterru, takže hodně tréninku na mtb. Tak 5x za sezónu jsem dal XC závod a tak 3x nějaký maraton. Kluci co se mnou trénovali dost často byli v repre na xc (většina teda až po mém neslavném konci, asi jsem je brzdil :D ), ale kolo snad schopný posoudit jsem. No a Afri ten rock rider z decathlonu, bavme se o té 900 je úplně v pohodě kolo. Teda krom brzd ty stojí za hovno, ale když je vyměníš za shimano, tak je to fakt dobrý kolo ;) Váha 10,5 kg při L , na Reba a v karbonu a crossmaxech je super za těch 38k. Geometrie je úplně v pohodě, podle mě jsi jen zaujatý :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robertilos nebylo to na jednu zátah první den to bylo dojezd na Lysou 85km jezdíme to tou nejdelší trasou od nás je to do Frýdlantu 65 a pak 20 kilaku do kopce od Harcovny přes korytko sjezdovku Ivančena, Zimny,a na konec pár km na Lysou tam jsme přespáli a druhý den byl podstatě náročnější s těma velkýma batohama. Bily kříž sjezd na Hamry brutální 19% kameniny kopec na Martinák, Pustevny tam nás chytl pořádný déšť a mokrý sjezd do Kunčic. Tam jsme přespáli ráno výjezd na Ondřejník a jeho vrchol Skalku no pak už jen směr domů. Po třech dnech v sedle od patku do neděle večer zažila moje zadnice středověk tak dlouho šlapat s velkým těžký batohem nebyla sranda ale velká paráda :-) slunce,déšť, bouřka, mlha a totálně promočení jsme zdárně dojeli domů. 240km není hodně ale na celoperu :-)

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Dokonalej bike očistec, peckaaaa!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...