Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

 

Nebyl žádný spektakulární dramatický pád, ale tělo už protestuje - hlavně kolena a kyčle. Dám si týden oraz a uvidíme

Tak ještě možná zkus si dát trochu výš sedo než jezdíš normálně. Stačí trošku, je to na kolena fajn... poradil mi to kamarád od Táty, je velký biker ale hlavně skvělý ortoped. Ono to to koleno zatíží trochu jinak a když to spojíš s více točením nohou, tak to skvěle funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sen... Já se trápím už víc jak měsíc s nataženým vnějším postranním vazem v koleni a nemůžu se toho zbavit.

Do práce nemůže na kole, na závody, prostě nic... doktor se mi na to mrknul, nic urvanýho, ale do občanky se mám

občas podívat, říkal  :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sen... Já se trápím už víc jak měsíc s nataženým vnějším postranním vazem v koleni a nemůžu se toho zbavit.

Do práce nemůže na kole, na závody, prostě nic... doktor se mi na to mrknul, nic urvanýho, ale do občanky se mám

občas podívat, říkal :guitar:

Holt už nejsme nejmladší. Dej se brzy do cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měření jsme provedli docela podrobně u Jaretta v obchodě... Asi to bude chtít nechat ještě pár týdnů v klidu !!!

Jasně odpočinek je třeba, ale s tím sedlem to není o ideálním posedu. Ono obecně kolo dost pomáhá na regeneraci kolenou (pokud to nerveš na sílu). Ale jako každý kloub se dokáže pretizit jednostranným pohybem(zátěží). Tím posunutím sedla třeba o ten 1 cm posuneš tlak jinam a tedy i jinak rozložíš tlak na šlachy, vazy a rychleji se Ti to spraví. Určitě bych nešel přes bolest. To už jsem se poučil :-D

Ideální je třenažer a jet stálým tempem. Akorát to já nedám když je venku hezky. A jinak ten posed si potom vrať tam kde jste si ho nastavili s jarettem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...