Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Ale nic zásadního, jako že je to hnusné a pro rebelske týnejdžry a ne pro staré fotry a že na tom budu vypadat, jak chuj a že je to zastaralé a hnusne patky, a kable vnějškem a za 50 že jsou loňské XC Spešly a Cannony a Lapierry v uhlí a také pindy. Nicméně začal jsem vybírat nový a předpovídám, že to RB to dotáhne v turnaji daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ?? je to taková moje srdcovka mimo jiné si mám vyzvednout :-( příští týden se sramem 11-50

ale po cca 8 letech bez kola snad bude fajn :-)

Těším se jako malej na Vánoce až mi konečně skončí projekt a vyrážím sám do lesů :-))

Jak já se těším cely srpen volno !!!

Jaký typ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasno, to je prave na RB to pekny. A oproti tomu mainstreamu a tesco bikum jak pises... :) :) a co ze karbon? To je jen takove zaklinadlo. A kabel venkem? Alespon to nevrze a pri servise si budes libovat. Jdi do RB, jsou to good biky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tomu rikam poctivy hand-made! :-)

 

...

 

Jinak RB 290 mam od dubna a zatim vcelku spokojenost. Srovnavat to se Speslem za 50kkc samozrejme nejde, ani bych netvrdil, ze by se v akci nedalo sehnat nekde neco s lepsim pomerem cena / vykon. Ale zase spatny pomer to nema.

 

Co je cool, je ten industrialni design, vsude jen kulate trubky s minimem ohybu, asi jako kdyz byl za sociku v ABC navod na stavbu trialoveho kola:-) A taky bez haldy debilnich samolepek typu vozte helmu, respektujte dopravni znaceni, double butted, triple butted, kripl butted, 18 speed, 21 speed, powered by shimano atd. Jen logo na ramu a z hliniku gravirovany logo na čele a podsedlove trubce.

 

Custom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po sobotnim rychlem destovem seznameni, dnes trosku vic v kopcich, poprve mimo asfalt a musim rict, ze me gravel asi chytne. Jako jediny kolo bych ho nechtel, ale kombinace s fullem asi znacka ideal. Jeste zmenim obuti, ted tam je Schwalbe G one speed, kterej na blate a v pisku se sotolinou plave, pak to bude pecka. A chutna mi na tom uplne stejne jak na fullu. ;-)

 

f9596f3d51cba1c39a145c099d731028.jpg0380cce889e1fc52f2081630db9f8c40.jpg50836178c9685ad84c0a1f2f4d0f9fdd.jpgbefca35a0d483066f9ac275d0793677b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych podekovat za rady, nakonec jsem tedy koupil fitness kolo, dnes prvni rodinny vylet z Letohradu do Chocne a zdalo se mi, ze mne nikdo nedohoni. :D Jede to jak prase. Prvni lepsi kolo v zivote.

Se pochlub neasi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po sobotnim rychlem destovem seznameni, dnes trosku vic v kopcich, poprve mimo asfalt a musim rict, ze me gravel asi chytne. Jako jediny kolo bych ho nechtel, ale kombinace s fullem asi znacka ideal. Jeste zmenim obuti, ted tam je Schwalbe G one speed, kterej na blate a v pisku se sotolinou plave, pak to bude pecka. A chutna mi na tom uplne stejne jak na fullu. ;-)

 

f9596f3d51cba1c39a145c099d731028.jpg0380cce889e1fc52f2081630db9f8c40.jpg50836178c9685ad84c0a1f2f4d0f9fdd.jpgbefca35a0d483066f9ac275d0793677b.jpg

po gravelu netoužím, ale SUPík vypadá parádně.... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, rouro, v čem to máš ten telefon, jestli to je telefon? Já dnes statečně bojoval u nás v Polabí, nastoupal sem pěknejch cca 50m. To monstrum na řidítkách je moje nový řešení navigace ale trošku vo tom pochybuju, připadám si s tím jak kosmonaut...

post-13313-0-91663900-1563313304_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...