Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Teoreticky muze byt rozdil v cene servisu (kdy ji odborne dofouknou a promazou a opravy, kdy ji komplet rozhodi. Nevim. Ale je to parada....

Posezoni servis je vymena vsech tesneni, gufer, oleje atd. Proste ta cena je blbost. Za vidlu, tlumic a teleskop jsem platil 7000,- . Foto jsem tu uz daval, ale tohle vse vymenili.

 

a376900c3b13587fa973cfa7a1a1c797.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, myslim, ze dojedeme do Hranic, resp. lazni Tepla, cca 70km, a pak vlakem do Prerova. To ji bude uplne stacit.

 

Pokud bychom jeli pres ten Roznov, da se jet v tech Beskydach nejak rozumne mimo silnice (ale zase stylem "zena na trekovym kole")?

 

Idealne bych chtel jet horama, po vrstevnici a sjet do udoli az co nejdal, napr. Dolni nebo Prostredni Becva. (Mapy.cz nabizi jet z Bumbalky po hrebeni, cyklotrasa 6013, na Benešky a pak uz dolu do udoli k v.n. Horni Becva, resp. pokracovat az za Kotlovou a sjet po 6015 az tam primo do stresu obce H. Becva - to se melo dat, ne?)

 

 

 

 

Odjinud: no tam asi nic moc nevymyslis... Buď jet bumbalka-roznov-valmez-hustopece-hranice nebo velke karlovice vsetin valmez hranice prerov... Vse po cyklostezce, asfalt z kopce rovina... Po vodě... Jinak až do přerova to bude kolem kila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto nemám rád FOX. Starou Rebu oservisuješ za pár korun kdekoliv a na vidle FOX snad od 2012 už nelze sehnat díly páč jejch životnost "zkončila" a už je nedováží. Cena dílů je taky jinej příběh.

 

Fox mám ba naopak hodně rád, ale s těmi díly s tebou souhlasím. Už teď mám třeba strašáka s Dyadem na Cannondejlu, kde některé důležité díly už chybí na trhu, Fox je dodává zakázkově a trvá to třeba i půl roku :wacko: Naštěstí klasický doporučený intervalový repas stále bez problémů do jednoho týdne za aktuální cenu 3.090,00Kč, to je na pohodu, ale na jak dlouho že ano. Ta věc se prostě nesmí vysrat, jinak je po sezoně, asi začnu méně skákat... :lol2:  A zajímavé je, že v prodeji stále jsou celé kusy, koupíš za patnáct, jezdíš měsíc, bum a díly za půl roku, záruka, nezáruka, kde to jsme. To nedělá Foxu moc hezké jméno, ale věci dělají dobré, to se musí nechat.

post-364-0-55865500-1563441474_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci,tak sem dneska ráno "projel" kaňon řeky Doubravy. Jestli chcete s kolem zažít něco nezapomenutelnýho,tak tohle u vás zanechá solidní dojem :-))

Tak to gratuluji:-) Já to naposledy šel pěšky s dětma a v obou rukách jejich odrážedla, protože to fakt nedaly:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci,

 

chtěl jsem vás jen požádat o shlédnutí či spíše "vymluvení" koupě nového biku.

 

Zrovna za 1 měsíc jedu na kola na dovču do Krušných hor a tak mně napadlo pořídit nové kolo (jezdíme takto už asi 5 let každé léto s kámošema na Šumavu, Jeseníky, České švýcarsko apod.).

Aktuálně mám hliníkového Treka Superfly 5 2015 (2x10).

Přiznám se, že asi né moc racionálně, ale tak nějak jsem zatoužil po 1 převodníku a carbonu.

A zrovna u nás prodávají za 33 000,- černého Focuse Raven 8-6 rok 2019.

Je to tento kousek:

https://www.newbike.cz/focus-raven-8-6-2019/d12358

 

Trochu jsem ho už projel před krámem. Nevím jestli se po nějaké době ojedou a budou lepší, ale teď tam ty brzdy byla dost bída a to jsem brzdil jen na rovince v malé rychlosti + bude třeba vyměnit gripy.

Je tam sada NX a váží to tuším 11,8 Kg.

 

Jak já prostě něco vidím, začne mi to šroubovat v hlavě a pak jsem schopen udělat rychlý a unáhlený nákup :-(

Co na to pls říkáte. Nějak extra se v tom nevyznám. Vím, že řada NX je ta nejdostupnější ačekám, že ty náboje a další součástky nebudou úplně pecka, ale kolo za cca 33 tisíc.

 

 

Fanda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Varjag: CYkloŠvec je banda, respektive některý lidi, ja když sem bral Ghosta od Gustava, tak sem taky posílal "ušlý" zadní tlumič v záruce, snad si Gusta vzpomene, ale s tím přijímacím technikem, co by měl mít zákaz mluvit se zákazníkem sme na sebe slušně řvali, že záruka  a tak, řekl,  že ho to nezajímá a blabla, takže pak sem se aspoň, po stížnosti na vedení dostal na pána co tomu taky rozuměl a uměl především komunikovat, dohodli jsme se na ceně cca 1600 místo těch 3500 co vyřvával ten první magor. Zkus napsat stížnost na vedení, možná to pomůže

 

p. S. byl ten neurvalý a p. K byl ten, co to žehlil, abych dodržel GDPR

 

KOntakt na p. K. kdyžtak pošlu do SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci,

 

chtěl jsem vás jen požádat o shlédnutí či spíše "vymluvení" koupě nového biku.

 

Zrovna za 1 měsíc jedu na kola na dovču do Krušných hor a tak mně napadlo pořídit nové kolo (jezdíme takto už asi 5 let každé léto s kámošema na Šumavu, Jeseníky, České švýcarsko apod.).

Aktuálně mám hliníkového Treka Superfly 5 2015 (2x10).

Přiznám se, že asi né moc racionálně, ale tak nějak jsem zatoužil po 1 převodníku a carbonu.

A zrovna u nás prodávají za 33 000,- černého Focuse Raven 8-6 rok 2019.

Je to tento kousek:

https://www.newbike.cz/focus-raven-8-6-2019/d12358

 

 

Trochu jsem ho už projel před krámem. Nevím jestli se po nějaké době ojedou a budou lepší, ale teď tam ty brzdy byla dost bída a to jsem brzdil jen na rovince v malé rychlosti + bude třeba vyměnit gripy.

Je tam sada NX a váží to tuším 11,8 Kg.

 

Jak já prostě něco vidím, začne mi to šroubovat v hlavě a pak jsem schopen udělat rychlý a unáhlený nákup :-(

Co na to pls říkáte. Nějak extra se v tom nevyznám. Vím, že řada NX je ta nejdostupnější ačekám, že ty náboje a další součástky nebudou úplně pecka, ale kolo za cca 33 tisíc.

 

 

Fanda

Jestli potřebuješ XL, tak jedna pěkná orbea je v prodejním vlákně :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, chytly mě roupy a chci na 1-2 noci na silničku do Jeseníků. Doma jsme si to rozdělili. Mladá na Coloursy, starý na kolo:-). Máte nějaký tip na ubytko? No a kdyby se chtěl někdo přidat, budu jenom rád. 

Šumperk - hotel Elegance 4*

Losiny - hotel Istria 3* centrum nebo hotel Diana nahoře v lese

Kouty - Stará pošta penzion

Jeseník - vila Ellis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Mapy.cz nabizi jet z Bumbalky po hrebeni, cyklotrasa 6013, na Benešky a pak uz dolu do udoli k v.n. Horni Becva, resp. pokracovat az za Kotlovou a sjet po 6015 az tam primo do stresu obce H. Becva - to se melo dat, ne?)

Ano, správně to máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsi vzal? Ja taky koukal na cervencove slevy a mam tam jednoho favoritaSent from my iPhone using Tapatalk

No já už mám od dubna objednán Ultimate CF Disk 7.0, měl dorazit az v září, ale dneska e-mail, že příští týden se můžu těšit. Jsem plný očekávání. Od jara čekuju pěkné tratě, když jedu autem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...