Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Nech si nastavit posed kompletně ... https://www.bikecentrum.eu/retul-fit.html

 

Za cca čtyři hodiny budeš mít vše tak, aby tě nic nebolelo, bylo to pohodlné a zároveň výkonnostně nejlepší :)

Vím o tobě a každý rok nad tím přemýšlím :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi do toho. Jestli se na prvni dobrou na kole necitis, tak neni co resit. Blbej je ten integrovanej predstavec. S tim se moc nevymysli.

Canyon to prej do 30 dnů vyměňuje za kratší, ale ještě jsem to osobně nezjišťoval.

Jde o to, že jsem silničku nikdy neměl, takže nevím přesně jaký komfort bych měl očekávat. Lidi říkají, že se tělo musí přizpůsobit a postupně se na to nakládat a zvyknout si no :) Mám na něm zatím jen asi 50km, takže ještě zjišťuji co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co raději za MTB..... Orbea Oiz nebo Canyon Lux?? Oba mají super poměr cena/výkon. Canyon lehce levnější, Orbea naopak české zastoupení z autorizovanými prodejci v kamenných prodejnách.

 

Dík za odpověď.

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, vyhoda tý Orbey jsou XT brzdy.. ale jinak Canyon bude asi o něco rychlejší, je asi o fous líp osazenej a bude takovej závodivější. Každopádně jsou to pěkný starosti:)

 Osobně bych šel do Canyonu, se závodníma ambicema.

 Jo a buď si jistej, že chceš gripshift, spousta lidí (včetně mě :)) to nedává..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Lux CF SL 8.0 Pro Race vs. Oiz M30. Obě ročníky 2019. Dík za názor...

mám m30 rok 2018. Takže úplně stejnej bajk. Já to mám na eaglu. Brzdy xt. Jsem spokojenej. Raději jet vyzkoušet a prohlédnout a koupit v krámu, než čekat půl roku na Canyon a pak bejt překvapenej, co přijde Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...