Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jak? Mi to vychází na průměr 28km/h.. :vyvalené oči:

Krásný výjezd!

Jj, nedavno to jel Pepa Cerny s prumerem 35+Takze jeste mame co delat

 

Praděd mám taky v plánu. Podle mapy.cz mi to z Frýdku vychází na 230km, což není tak hrozné :)

Tak jestli se hecnes pristi sezonu, muzem neco vymyslet Letos uz Praded mam, v rijnu snad bude podruhe, ale ne v 230km okruhu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, je blbost nutit manželku (168cm) do 29´´ kol nebo spíš vybírat z 27,5´´?

díky za rady

asi bych vzal 27,5 ale je fakt, že všichny ženský ve svetaku jezdí 29er... Vypadají na tom blbě, ale co už...Teda ty menší :D Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, je blbost nutit manželku (168cm) do 29´´ kol nebo spíš vybírat z 27,5´´?

díky za rady

 

Záleží na tom, jak má dlouhé nohy. Zajděte do obchodu, ať se zkusí postavit nad nějaké třeba S 27,5 a XS 29, jestli se nebude bouchat do rozkroku. Po mé nedávné zkušenosti se nedá věřit ani údajům o geometrii rámů(výška horní rámové trubky) na webech výrobců. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky habán 168cm a s 29" jsem si tedy vůbec nesedl :D  Nejlepší aby se na tom projela a taky jsi ji řekl jak na tom vypadá, některý ženský chtějí vypadat na kole dobře, a až ji kámošky budou říkat že na tom vypadá jak vosa na bonbónu, tak z toho nadšená moc nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky habán 168cm a s 29" jsem si tedy vůbec nesedl :D Nejlepší aby se na tom projela a taky jsi ji řekl jak na tom vypadá, některý ženský chtějí vypadat na kole dobře, a až ji kámošky budou říkat že na tom vypadá jak vosa na bonbónu, tak z toho nadšená moc nebude.

Náhodou drobná ženská když umí jezdit tak je sexy koukat jak si umí poradit s velkým býkem...

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky kluci, zkouška je jasná, a na to co si o ní lidi říkaj nikdy nedala, jde ji primárně o pohodlí při jízdě, trpí na trapézy, takže vzpřímenější posez víc jak na city biku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky kluci, zkouška je jasná, a na to co si o ní lidi říkaj nikdy nedala, jde ji primárně o pohodlí při jízdě, trpí na trapézy, takže vzpřímenější posez víc jak na city biku

Manželce jsem nedávno koupil 29" v carbonu, ( má 168 cm) předtím měla 26" v carbonu a naprostá spokojenost. Je to tak o 10km, aby si na to zvykla. A dá terén, na který si dřív netroufala, větší kořeny, nerovnosti, prudší kopec  atd. Doporučuju. Navíc už dostala 1x12 a to si moc pochvaluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...