Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem, dovolím si jen upozornit na toto vlákno, pokud je někdo i sběratelem kol s příběhem.

 

KLIK

 

 

Jinak kolo teď bída, přesto nejel někdo z vás Cyklohandy Maraton? Ve čtyřech jsme objeli republiku pro dobrou věc... Příští rok to bude zase určitě více než dobré, doporučuji... závod klik

 

post-5637-0-06511000-1571992816_thumb.jpg

 

Díky,

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno v ordinaci ortopeda:

Doktor: ?ta fraktura kostrče se pěkně hojí, ty bolesti nemáte od toho. Tady vedle kostrče máte totiž bloklý nerv, dejte si ibalgin a když nezabere, tak vám to obstříknu. Jo a rehabilitujte?
pacient: ?OK tak já si dám odpoledne rehabilitační padesátku na kole?
Doktor: ?LOL, ROFL, to si teda nedáte?

pacient: ?OK?

tak jsem si nedal padesátku :-)

post-166-0-06006900-1572106524_thumb.jpeg

post-166-0-77085700-1572106532_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci to fakt dáte jen tak pro radost 200km ? :) zvláště v případě prvniho prispevku, kdy dle prumeru slo nejspis o bike ? K tomu jsem asi nedorostl. Ja vzdycky, kdyz jedu vic jak 100, tak to zacina bolet, nad 150 uz trpim. A na Biku davam max 40-50. Na vic nemam fyzicky nebo to neni teren co by me bavil. Treba jeste dorostu. Jednou jsme dali na tymovem soustredeni 330km, ale ve skupine a cele rovina. No a stejne me to nebavilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci to fakt dáte jen tak pro radost 200km ? :) zvláště v případě prvniho prispevku, kdy dle prumeru slo nejspis o bike ? K tomu jsem asi nedorostl. Ja vzdycky, kdyz jedu vic jak 100, tak to zacina bolet, nad 150 uz trpim. A na Biku davam max 40-50. Na vic nemam fyzicky nebo to neni teren co by me bavil. Treba jeste dorostu. Jednou jsme dali na tymovem soustredeni 330km, ale ve skupine a cele rovina. No a stejne me to nebavilo...

Tohle byl původně pokus o 300-350, ale vyjel jsem pozdě, všude uzavírky (Kladno, vesničky) = nabral jsem asi 2,5 brzdu a nakonec cca 20% cesty polňačkami. Bohužel byla brzy tma a tak jsem se na posledních 50km vyprdnul, příští rok to ale padne. Na biku jsem jel nejvíc 140 na Kopřivnickým drtiči s 2x výšlapem na Lysou a cca 4,5k převýšením, na ten zážítek jen tak nezapomenu, navíc vždy pršelo a bylo okolo nuly :). Dá se to, když má člověk trochu natrénováno, problém je spíš samota, ono 10h šlapat není zrovna zábava, řeším to jedním airpodem v uchu + radarem za sebou s max hlasitostí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tohle byl původně pokus o 300-350, ale vyjel jsem pozdě, všude uzavírky (Kladno, vesničky) = nabral jsem asi 2,5 brzdu a nakonec cca 20% cesty polňačkami. Bohužel byla brzy tma a tak jsem se na posledních 50km vyprdnul, příští rok to ale padne. Na biku jsem jel nejvíc 140 na Kopřivnickým drtiči s 2x výšlapem na Lysou a cca 4,5k převýšením, na ten zážítek jen tak nezapomenu, navíc vždy pršelo a bylo okolo nuly :). Dá se to, když má člověk trochu natrénováno, problém je spíš samota, ono 10h šlapat není zrovna zábava, řeším to jedním airpodem v uchu + radarem za sebou s max hlasitostí.

Tomu rozumím jako výzvě. Nicméně mi to přijde, že někteří to tu jezdí pravidelně:) Já 2 roky zpět jel Praha -Ostrava najednou. Hned se priznam, ze jsem to po 280 zabalil. Celkove to bylo cca 350, ale diky blbe navigaci jsem si za Pardubkama zajel 40km. A potom v kombinaci s vedrem (33) jsem byl úplně mrtvý a vedel, ze uz je to bez sance. A jinak hlavni problem vidim v tom, ze me to potom uz nebavi. To radeji dam to kilo a vecer si jdu jeste zabehat/zaplavat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu rozumím jako výzvě. Nicméně mi to přijde, že někteří to tu jezdí pravidelně :) Já 2 roky zpět jel Praha -Ostrava najednou. Hned se priznam, ze jsem to po 280 zabalil. Celkove to bylo cca 350, ale diky blbe navigaci jsem si za Pardubkama zajel 40km. A potom v kombinaci s vedrem (33) jsem byl úplně mrtvý a vedel, ze uz je to bez sance. A jinak hlavni problem vidim v tom, ze me to potom uz nebavi. To radeji dam to kilo a vecer si jdu jeste zabehat/zaplavat..

Ta 100 je samozřejmě ideální na "zábavnou" projížďku. Když mám tréninky, víc jak 40-60km nikdy nenajedu a druhý den sotva chodím, jasně, je to o intenzitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 100 je samozřejmě ideální na "zábavnou" projížďku. Když mám tréninky, víc jak 40-60km nikdy nenajedu a druhý den sotva chodím, jasně, je to o intenzitě

Mam to stejne. 100 dam vetsinou s nekym o vikendu. Zjistil jsem, ze ideal mam presne tech 60, to jedu dobrou intenzitu a neboli me zadek :-) akorat z te Prahy 8 je to na palicu nez vyjedu nekam kde se da jet.

Bike potom vetsinou 30 a klidne pres dve hodky a to je v tom cca 8km nez vjedu do terenu. Pak 3-4 na drzku a domu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silnicari...mate nejaky tip na zapletena kola? Sire rafku okolo 40 mm, plášťové, klasicke brzdy, vaha do 1500 g, cena do 1000 eur. Vse samozrejme plus minus nejake drobne.

 

Neco pres fin. limit bych mel jako horke kandidaty Dura Ace C40 a FFWD F4R FCC.

 

Za kazdy tip nebo osobni doporuceni budu rad. Diky.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...