Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jaké jsou ty pláště? Uvažuji o nich, nejezdím tolik terén a vzorek vypadá, že by mohl pěkně odvalovat.

Jsou dobrý, drží tlak. Trošku těžší, zadek obouvám opačně je to lepší v terénu ...

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu smutnější věc. Nechápu lidi který opakovaně baví tohle tahat do trejlu. Včera jsem to prolít bokem ale dnes už kolem po zemi pár kusů vybavení... Tohle je ještě ten lepší případ, dá se reagovat... Snad to někdo neobsral špitálem.

U toho někoho chytit, rozšířil bych mu tretrou řitní otvor...

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Mira188
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu smutnější věc. Nechápu lidi který opakovaně baví tohle tahat do trejlu. Včera jsem to prolít bokem ale dnes už kolem po zemi pár kusů vybavení... Tohle je ještě ten lepší případ, dá se reagovat... Snad to někdo neobsral špitálem.

U toho někoho chytit, rozšířil bych mu tretrou řitní otvor...

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

S tím musíš počítat, že bude v lese ležet strom... :-) Když ho tam nedá naschvál ichtyl, může ho sundat vítr a když hodíš rychtu, tak je to pak úplně jedno kde se tam vzal. U nás byl jednou větší mazec, když se tu rozjeli čtyřkolky a nějaký chalupář to nerozdýchal a natáhl v lese dráty. Nikomu se naštěstí nic nestalo....ale prostě magor no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro, co resis, dyt je to zlespseni toho trailiku, bunny a jedes dal ne... :) :)

No, někdo se tam pěkně rozbil... O mne nejde, já to skočil zleva, prez tu stezku to je půl metru vysoký. Už vím že to tam tahají koňma z ranče kterej je hned vedle, ovšem nevím proč...

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Mira188
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...