Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Kluci, osazení kola - nějak jsem se ztratil ve značení,

pokud to dobře chápu tak Sram je SX vyloženě lowcost varianta

hned vedle NX?

 

Brzdy Shimano MT200 je Alivio? MT400 Acera?

 

Ano, rozhlížím se po kole, mladej čím dál víc směruje do terénu a po lese se svým trekingovým kolem . . . no, nic moc.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokukuju po 1 placce vpředu, ale nejsem si jistej. Teď jezdím 2x11, všechno i s brzdama SLX a funguje parádně, tak koukám po něčem zhruba stejně vybaveným, a překvapuje mě že i u kol za 35t se vyskytuje Sram SX a slabý brzdy.

 

Každopádně se chci držet tak na 25/30 tis.

 

A dneska, dneska to místy byl jeden led ale nádherný počasí :)

 

post-49277-0-69300400-1578225243_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je masakr, ani jsem nic jiného nečekal :-) Mám rád na tom Sramu jak pěkně maká, sice není tak přesný, ale na druhou stranu řadí v každých podmínkách, pohoda :-) Doufám jen že mě pustí do hospody...čistotou moc neiplívám...

post-364-0-10046600-1578741619_thumb.jpg

post-364-0-59748500-1578741632_thumb.jpg

post-364-0-76287600-1578741638_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se včas připravit na sezónu a poslat na pravidelný servis vidlici Fox Float 32 CTD Evolution, ale u Cyklošvec mně řekli, že už je to nepodporovaný model. WTF, vidlice u 5 let starého modelu z kola za 60 litrů? Je to vůbec možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se včas připravit na sezónu a poslat na pravidelný servis vidlici Fox Float 32 CTD Evolution, ale u Cyklošvec mně řekli, že už je to nepodporovaný model. WTF, vidlice u 5 let starého modelu z kola za 60 litrů? Je to vůbec možný?

Známej dělá do tlumičů... Je to pro tebe sice z ruky, ale myslím že kdybys jim cinknul a tlumič poslal, tak nemaj problém.

Na stránkách maj ceník všech druhů tlumičů a sou dobrý + poctivý.

www.shocktherapy.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se včas připravit na sezónu a poslat na pravidelný servis vidlici Fox Float 32 CTD Evolution, ale u Cyklošvec mně řekli, že už je to nepodporovaný model. WTF, vidlice u 5 let starého modelu z kola za 60 litrů? Je to vůbec možný?

Tak to je mazec, vždyť ta vidle je stále někde v prodeji, myslím že se dělala do 2015. Ale u Foxe je všechno možný....mě čekají s Dyadem také pěkné perepetie :-( Je tedy s podivem, že se stále servisují na to jak jich bylo málo vyrobeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej dělá do tlumičů... Je to pro tebe sice z ruky, ale myslím že kdybys jim cinknul a tlumič poslal, tak nemaj problém.

Na stránkách maj ceník všech druhů tlumičů a sou dobrý + poctivý.

www.shocktherapy.cz

Dík za tip, zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se včas připravit na sezónu a poslat na pravidelný servis vidlici Fox Float 32 CTD Evolution, ale u Cyklošvec mně řekli, že už je to nepodporovaný model. WTF, vidlice u 5 let starého modelu z kola za 60 litrů? Je to vůbec možný?

 

Hehe, já si kvůli tomu koupil nové kolo komplet RS. Zaplať pánbu za DebonAir... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V létě občas pošlu rodinu napřed na chalupu a dorazím za nima v pátek po práci. Nejak jsem se nechal vyhecovat dnešním počasím a strihnul jsem si těch sto kilacku. Dokud bylo světlo tak to šlo,pak jsem začal o správnosti svého nápadu trochu pochybovat :-)

post-41205-0-55613700-1579289060_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...