Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

 

Vzorek žádná hitparáda tedy, snad bude léto suché, i já bych si to tedy moc přál :-) Ale na suchu bude asi frčet si myslím, dej vědět časem nějaké postřehy z akce....

jj, chtěl jsem nějaké rychlejší a odolné pláště. Snad to budou splňovat. Postřehy pak napíšu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nezahálí někomu doma mtb výplety 26" na ráfkové brzdy s RU? Od 19mm šířky výš... Zn. Levně.

Případně i zbytek osazení kola - brzdy (cantilever), řazení, kliky.. 

Je to na kolo do hospody, tak nevadí nějaký šrám, ale aby to fungovalo. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš na gravla peníze a chceš si udělat radost novým kolem,tak do toho jdi. HT na užších pláštích bude pořád úplně něco jinýho než čistokrevný gravel. To ti radí někdo,kdo má fulla,gravla i silničku a na fulla úspěšně sedá prach :-) Gravla se v lehčím terénu vůbec bát nemusíš. Jasně pohodlný to není,ale o to větší sranda. A na sotoline to letí jako blázen.

Souhlasím. Za mě kombinace Gravel a Enduro uplne supeeeer

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš proti defektům? To by mě taky zajímalo.

 

Už jsem se zbavil docela se ztrátou WTB Nano, teď mám drahý Conti Protection cross king a x-king a na nic v bledě modrým (proti trnům). Na bike foru zkonstatovali, že výrobci od odolných (kvalitních) pneu (na trny) úplně upustili s ohledem na bezduše, kde to vyřeší mlíko. Akorát se tím nechlubí... jezdíš bezduše?

 

jj, chtěl jsem nějaké rychlejší a odolné pláště. Snad to budou splňovat. Postřehy pak napíšu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hezkej den včera, do stopěti letech dorazila náhradní patka tak hurá ven.

Sotva vyjedu tak vrzání od přehazovačky.

Takže otočka domů.

 

Sundám zadní kolo a patka jde dolů bez šroubování. WTF? Jsou tam krátký šroubky.

Takže drží jsou jen do půlky závitu.

A po vyjetí vyrvou závit z hliníkové patky, ta je pak navolno a další jízdou jde do hajzlu.

Takže další patka v prdeli.

 

Tvl.

Napsal jsem prodejci ať pošle novou patku, správný šroubky a v dalším kole že budu chtít novej rám nebo vyměnit celý kolo.

 

Takhle vypadají plně zašroubovaný šroubky.

Chjo.

Vypadá to že sloník se přestěhoval ke mě do garáže.

 

post-49277-0-22248600-1583574847_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, taky pěkné. Já tak celý podzim čekal na správný šroub do horního oka tlumiče na Konu. Dvakrát poslali špatný a mezitím čekačka tak 6 týdnů... Ještě že máme v práci šikové kluky na údržbě. Za tři dny jsem měl provizorní, takže jsem mohl jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhradní patku mám na cestě od minulého týdne, ale ještě nedorazila.

Tak jezdím na krosovým, teď jsem byl dvě hodiny na projížďce :)

Ale nasere to.

V nejhorším pokud to nevyřeší delší šroubky tak asi jinej rám no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...