Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Dnes před cestou z práce. Ještě že se má o víkendu ochladit. V tomhle vedru se s tím jezdit nedá:-)

To se fakt neda. Ja myslim ze s tim ani jezdit nemusis. Staci kdyz si to nasadis kdyz z toho slezes nekde mezi lidma....

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžete mě nasměrovat na nějaké dobré ultralight pláště s krátkým ventilkem na silniční kolo? 

zn.: tubuless jsem si rozmyslel :)

 

 

Pokud myslíš duše a ne pláště, tak koukni na tubolito. Osobní zkušenost nemám, jen jsem ji osahával v obchodě. Každopádně za to chtějí raketu :)

Tubolito jezdím už dva roky ... 25 tisíc km bez defektu :) Rozdíl oproti normálním duším na páru kol je tak 200g.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tubolito jezdím už dva roky ... 25 tisíc km bez defektu :) Rozdíl oproti normálním duším na páru kol je tak 200g.

Mrknu na ně...nebo máš je na krámě?

 

Pokud myslíš duše a ne pláště, tak koukni na tubolito. Osobní zkušenost nemám, jen jsem ji osahával v obchodě. Každopádně za to chtějí raketu :)

jj, samozřejmě tam mají být duše :)

 

Tubolito jezdím už dva roky ... 25 tisíc km bez defektu :) Rozdíl oproti normálním duším na páru kol je tak 200g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, tak dneska mě zase po letech prudil chytrolín, že si pletu chodník se silnicí. Jel jsem zrovna krokem, nikde nikdo, rouška na kischtě, asi 10m od něj.

Jako vím, že na chodníku by se nemělo (de iure nesmí), spíš ale nechápu, jestli ten člověk to u nás na sídlišti opakuje každýmu, tj. tak 50x denně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...