Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Nevozis prilbu? Ja mel obdobi, kdy jse ji moc nebral na silnici a potom jsem malem letel pres kapotu auta a od te doby si nadavam, ze jsem byl idiot.

Na bike bez prilby jsem snad nevlezl nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevozis prilbu? Ja mel obdobi, kdy jse ji moc nebral na silnici a potom jsem malem letel pres kapotu auta a od te doby si nadavam, ze jsem byl idiot.

Na bike bez prilby jsem snad nevlezl nikdy.

Vždycky ji nosím, tady šlo o lehkou projížďku po rovině a pěkně relax pomalu, všemu nebezpečnému se vyhýbám obloukem. Já vylezu z baráku a jsem v lese, takže nulový kontakt s autama, jako fakt, helmu nikdy nepodceňuji. Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska slíbil věrnost rodině, takže jsem byl v lese s rodinkou, pořád nás míjeli cyklisti, tak to ve mě cukalo.

Hned jak jsme dojeli domů, tak jsem hodil batoh do koutu, manželku s dcerou jsem nechal na pospas osudu, vytáhl žiletku a hodinu před západem slunce jsem si dal jeden náboženský rychlo-švih na sv. Kopeček, tato trasa je má oblíbená, když není čas, na těch kilometrech je vše, rovinky, stoupání, sjezd a pěkný asfalt společně s pěknými výhledy. Pod rouškou tmy, s úsměvem, domů a prolít unavené nohy červeným pozdním sběrem :)

Zítra už mám na cyklo celý den propustku, ale počasí už nemá být top.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska slíbil věrnost rodině, takže jsem byl v lese s rodinkou, pořád nás míjeli cyklisti, tak to ve mě cukalo.

Hned jak jsme dojeli domů, tak jsem hodil batoh do koutu, manželku s dcerou jsem nechal na pospas osudu, vytáhl žiletku a hodinu před západem slunce jsem si dal jeden náboženský rychlo-švih na sv. Kopeček, tato trasa je má oblíbená, když není čas, na těch kilometrech je vše, rovinky, stoupání, sjezd a pěkný asfalt společně s pěknými výhledy. Pod rouškou tmy, s úsměvem pod rouškou, domů a prolít unavené nohy červeným pozdním sběrem :)

Zítra už mám na cyklo celý den propustku, ale počasí už nemá být top.

post-23865-0-79943700-1585422302_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nešlo nevyjet. Padla první letošní stovečka :). Počasí luxusní, na správnejch mistech fouklo do zad... Lahoda. Lidí jak na Václaváku, všichni s rouškama i v lese, na poli.

 

Nejezdím s rouškou, ale s nákrčníkem, mám na to trénink ze zimy, kdy jsem v tom jezdil do práce, teď už mně to ani nepřijde. V roušce bych se udusil tak po dvou kilometrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dnes taky vyrazil na ziletku. Rikal jsem si posledni hezky den, trenazeru jsem prezrany za posledni mesic. No a u dveri od bytu jsem si uvedomil, ze nemam pumpicku. Si rikam nechce se mi zouvat a strasne jsem se tesil. Defekt jsem nemel vic jak rok, kaslu na to. No a jak s temi rukavicemi a naslednym sitim. Dneska 15km kolo, 6km chuze bosky (abych neoddelal tretry), 10km tramvaj. Trochu jiny triatlon nez bych si predstavoval. Bych si nafackoval. Hlavne, ze jsem dusi atd mel. Idiot a hrozny....

 

@African jasne ja tomu rozumim s tou prilbou. Muj trener ji treba nenosil nikdy, nechtel jsem rypat. Akorat treba ted nas predseda druzstva v Praze na kole spadl a 2 mesice v komatu a ted bylo na dverich parte. Nikdy nevis je to kravovina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dnes taky vyrazil na ziletku. Rikal jsem si posledni hezky den, trenazeru jsem prezrany za posledni mesic. No a u dveri od bytu jsem si uvedomil, ze nemam pumpicku. Si rikam nechce se mi zouvat a strasne jsem se tesil. Defekt jsem nemel vic jak rok, kaslu na to. No a jak s temi rukavicemi a naslednym sitim. Dneska 15km kolo, 6km chuze bosky (abych neoddelal tretry), 10km tramvaj. Trochu jiny triatlon nez bych si predstavoval. Bych si nafackoval. Hlavne, ze jsem dusi atd mel. Idiot a hrozny....

 

@African jasne ja tomu rozumim s tou prilbou. Muj trener ji treba nenosil nikdy, nechtel jsem rypat. Akorat treba ted nas predseda druzstva v Praze na kole spadl a 2 mesice v komatu a ted bylo na dverich parte. Nikdy nevis je to kravovina...

Já na silničku požívám MTB boty, měl jsem minulý rok ještě i MTB kolo, tak jsem měl jedny boty a zatím to měnit nebudu, mám Scott s tuhostí 7 a zatím na to moje šlapání mi stačí....a než můj výkon budou ovlivňovat pedály a tretry, tak ty stávající budou rozdrbané :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dnes taky vyrazil na ziletku. Rikal jsem si posledni hezky den, trenazeru jsem prezrany za posledni mesic. No a u dveri od bytu jsem si uvedomil, ze nemam pumpicku. Si rikam nechce se mi zouvat a strasne jsem se tesil. Defekt jsem nemel vic jak rok, kaslu na to. No a jak s temi rukavicemi a naslednym sitim. Dneska 15km kolo, 6km chuze bosky (abych neoddelal tretry), 10km tramvaj. Trochu jiny triatlon nez bych si predstavoval. Bych si nafackoval. Hlavne, ze jsem dusi atd mel. Idiot a hrozny....

 

@African jasne ja tomu rozumim s tou prilbou. Muj trener ji treba nenosil nikdy, nechtel jsem rypat. Akorat treba ted nas predseda druzstva v Praze na kole spadl a 2 mesice v komatu a ted bylo na dverich parte. Nikdy nevis je to kravovina...

To jsi nepotkal nikoho, kdo by půjčil pumpu?  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...