Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Můžu potvrdit. Včera u Vltavy (u převozu Klecánky - Roztoky) asi tak milion lidí. Máme tam chatu, takže tam jezdím okolo přes 30 let, ale tohle jsem fakt nikdy neviděl. Snad leda když tam byly loni čarodějnice. Takže počítám, že tenhle víkend čísla nakažených hodně nakopne...

 

Jo, stánky fungujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi to vůbec nechutnalo, sluníčko mystifikovalo a zakrývalo protivítr a chlad :)

Tak včera Tatka vybalil k 60, radost velká a dnes mi posílal fotku, jak ho hned zkusil :)

 

Vy mi tady s těma Canyonama dáváte. Moje letošní dilema by se dalo shrnout otázkou "modrý Pelagosy, nebo silničku?" :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vy mi tady s těma Canyonama dáváte. Moje letošní dilema by se dalo shrnout otázkou "modrý Pelagosy, nebo silničku?" :frusty:

Na silničku jsou dobrý G-Shock, škoda ničit Tudory :)

 

Dneska trochu zimní flashback, sklizeň

medvědího česneku a dorazil jsem prvních jarních 1000 km.

 

 

woe, a já se dneska radoval, že jsem poprvé v životě dal 500 km v prvních třech měsících roku, jinak začínám jezdit až tak v dubnu, ale ta silnička je parádní věc, úplně žeru jaký má ten karbon nádherný zvuk když pěkně šlapeš v tempu. 

PS: dneska ti otevřeli Litovel :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na silničku jsou dobrý G-Shock, škoda ničit Tudory :)

 

woe, a já se dneska radoval, že jsem poprvé v životě dal 500 km v prvních třech měsících roku, jinak začínám jezdit až tak v dubnu, ale ta silnička je parádní věc, úplně žeru jaký má ten karbon nádherný zvuk když pěkně šlapeš v tempu.

PS: dneska ti otevřeli Litovel :)

Jo zaregistroval jsem. Já radši kopce, pomoraví beru na jaro než u nás sleze sníh. A pak když jezdím na pivo na Hynkov nebo do ŠTBk do Šnytu.

Já mám letos hrozný výpadky, buď práce, kosa nebo po dvou letech rýmička. Přijde mi, že spíš nejezdím. Vypadá to že práce jde do háje, takže bude teď chvíli čas než najdu něco novýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky řešil bezduše a jak jsem začal pátrat, tak jdu cestou Tubolito, které už mám nachystané ve sklepě společně s pláštěmi Tufo 28mm, ale upgrade budu dělat koncem sezony, mám na kole od minulé sezony Continental gp 5000 25mm a je škoda je sundávat.

Tohle video mě přesvědčilo. 

Dneska jdu ale vyzvednout upgrade převodníků na 50/34z, tak to půjdu asi hned zkusit, i když je tam zase nějak kosa :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...