Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tak, dneska dorazilo novy zlobitko do lesa, tak jsem ho rovnou provetral. Chtel jsem neco trailovatejsiho, odolnyho, na blbnuti z kopce, ale abych s pripadne i mohl jet na vejlet. Proste alternativu k tomu hardtailu, na kterym normalne jezdim.

A vypada to, ze budeme kamaradi.. 140mm, komplet XT (no dobre, kazeta SLX:)), levnej DT Swiss, zakladni FOX. Moc se mi libi to XT, chodi nadherne a na to, ze je to uplne novy, i dobre brzdi. Vepredu ctyrpistky. Vzadu krasne pohodlny, geometrie ze sednu a jedu, sance na poradnej sjezd nebyla, ale tvari se to dobre.

Rezerva je vidlice, progresivita je nic moc (byt teda oproti takovy stary Manitou R7 je to progresivni zazrak:)), nicmene to poresime tokenama. Zadni guma nevim nevim, budu predelavat na bezduse, tak asi poridim neco jinyho.

Celkove za ty prachy parada.

post-6006-0-95826200-1585847537_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska zase venčil a mám toho plné brejle v tom větru, nicméně se mi trasa líbila, už aby byly ty zahrádky.

Foukalo slušně. Já dnes konečně projel Nové Zámky, Litovel a dál na Olmik. Kupodivu žádní zombíci nikde nebyli. Jen to polní odběrové centrum v N.Zámcích bylo takový depresivní.

Ve Šternberku je otevřený okno v Expedici a mají dva druhy piva. Jestli pojedeš přes štbk tak to využij. Trochu doufám, že otevřou i v Hynkově.

 

c480a383cd03c8eab8825588ec85ea07.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dneska dorazilo novy zlobitko do lesa, tak jsem ho rovnou provetral. Chtel jsem neco trailovatejsiho, odolnyho, na blbnuti z kopce, ale abych s pripadne i mohl jet na vejlet. Proste alternativu k tomu hardtailu, na kterym normalne jezdim.

A vypada to, ze budeme kamaradi.. 140mm, komplet XT (no dobre, kazeta SLX:)), levnej DT Swiss, zakladni FOX. Moc se mi libi to XT, chodi nadherne a na to, ze je to uplne novy, i dobre brzdi. Vepredu ctyrpistky. Vzadu krasne pohodlny, geometrie ze sednu a jedu, sance na poradnej sjezd nebyla, ale tvari se to dobre.

Rezerva je vidlice, progresivita je nic moc (byt teda oproti takovy stary Manitou R7 je to progresivni zazrak:)), nicmene to poresime tokenama. Zadni guma nevim nevim, budu predelavat na bezduse, tak asi poridim neco jinyho.

Celkove za ty prachy parada.

attachicon.gif734A11BD-9312-43C3-B525-D075519EEFEF.jpeg

At slouzi. A to je to prvni, druhy nebo to posledni?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco dobrá bunda máme v podobným dizajnu dresy, trička, bundy :-)

 

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

No, původně jsem chtěl WS dres od Gore, ale chtějí za to pětku. Tak jsem mrknul na Ekoi, mám s nimi dobré zkušenosti, tahle termo bunda je kvalitně zpracovaná (střih, švy,YKK zip),made in Italy a má povrchovou úpravu, která odolává dešťovým i sněhovým přeháňkám a proti větru taky funguje, nicméně nedýchá úplně dokonale, tak jak bych chtěl, ale za ty prachy to je super. 

Nicméně jsem nečekal, že letos začnu tak brzo a tak hodně (na můj vkus) jezdit, takže jsem nebyl finančně připraven na nákup :) Příští sezónu nebo na podzim došetřím a koupím toto https://www.gorewear.com/eu/ie-en/gore-c7-gore-windstopper-pro-zip-off-jersey-100012.html?dwvar_100012_color=0N99&cgid=gw_sport_cycling_jerseys#prefn1=fabricTechnology&prefv1=gore-windstopper&prefn2=gender&prefv2=Men&clearance=0&collapsedRefinements=&start=1&cgid=gw_sport_cycling_jerseys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, původně jsem chtěl WS dres od Gore, ale chtějí za to pětku....

 

Moco, koukám, že ses nám nějak rozjezdil!:-) Kurde kilo jsem letos ještě neměl... Nicméně k těm hadrům. Já už měl pár nákupů hír: https://www.all4cycling.com/en/ je to italský eshop a vřele jej doporučuji. Do týdne jsem měl vše v ČR.

Jsou tam často velice zajímavé ceny. Na podzim jsem bral krátkou i dlouhou castelli gabbu (perfetto) za 2 800 a 3 800 tuším... U nás obojí o dvojku dražší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco, koukám, že ses nám nějak rozjezdil!:-) Kurde kilo jsem letos ještě neměl... Nicméně k těm hadrům. Já už měl pár nákupů hír: https://www.all4cycling.com/en/ je to italský eshop a vřele jej doporučuji. Do týdne jsem měl vše v ČR.

Jsou tam často velice zajímavé ceny. Na podzim jsem bral krátkou i dlouhou castelli gabbu (perfetto) za 2 800 a 3 800 tuším... U nás obojí o dvojku dražší. 

No taky čumím, letos už druhé kilo...ta silnička mě baví a v neposlední řadě je mi toto vlákno taky motivací. 

A díky za tip, dám si to do záložek

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco, koukám, že ses nám nějak rozjezdil!:-) Kurde kilo jsem letos ještě neměl... Nicméně k těm hadrům. Já už měl pár nákupů hír: https://www.all4cycling.com/en/ je to italský eshop a vřele jej doporučuji. Do týdne jsem měl vše v ČR.

Jsou tam často velice zajímavé ceny. Na podzim jsem bral krátkou i dlouhou castelli gabbu (perfetto) za 2 800 a 3 800 tuším... U nás obojí o dvojku dražší. 

já teď poslední dobou objednávám s ekoi.fr a taky super ceny...ty akce tam mají skoro pořád, jen to různě protáčejí na různé věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, co tenhle Cannondale? Jak jsem psal výš, hledám univerzál na styl gravelu, ale rovný řídítka mi budou vyhovovat víc. Prošel sem nějaký fitness, hybrid, trek kola a tohle za ty peníze vypadá celkem slušně. Byl tu tip i na Spešla Sirius, ale ten byl osazen asi hůř než ten Quick.

 

Navíc řeším i velikost, tzn 190cm a 100 kilo, takže XL only předpokládám. Dík za pomoc

 

https://www.harfasport.cz/cannondale-quick-disc-3-2019/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, co tenhle Cannondale? Jak jsem psal výš, hledám univerzál na styl gravelu, ale rovný řídítka mi budou vyhovovat víc. Prošel sem nějaký fitness, hybrid, trek kola a tohle za ty peníze vypadá celkem slušně. Byl tu tip i na Spešla Sirius, ale ten byl osazen asi hůř než ten Quick.

 

Navíc řeším i velikost, tzn 190cm a 100 kilo, takže XL only předpokládám. Dík za pomoc

 

https://www.harfasport.cz/cannondale-quick-disc-3-2019/

Mrkni na toto, budu kopat za ?svůj? tým, je to na silničních pláštích, ale to lze vyřešit gravel plášti. 

https://www.canyon.com/cs-cz/fitness-bikes/onroad-bikes/roadlite/roadlite-al-6.0/1967.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bude každá dobrá rada drahá. Kombinace rozpočtu / výšky / váhy nedává mnoho rozumných výsledků. Jak ten Cannondale tak i ten Specialized nemají - pokud dobře vidím - pevnou zadní osu, určitě bych už nechtěl rychloupínák....

Možná bys v inzerci našel MTB hardtail na 29" kolech s pevnými osami snadněji než nové vyhovující fitness / treking kolo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na toto, budu kopat za ?svůj? tým, je to na silničních pláštích, ale to lze vyřešit gravel plášti.

https://www.canyon.com/cs-cz/fitness-bikes/onroad-bikes/roadlite/roadlite-al-6.0/1967.html

Nevím jak široké pláště se tam vejdou, ale Canyon dělá i normálně trekingové / krosové kola, vlastně back to basic :) bez ohýbání zad na beranech, s vidlicí aby to zvládlo cestu ze Sedla na Praděd, je to řada Pathlite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duku, já myslím, že na to jaké kolo poptává a co s tím bude mít za roční nájezdy,tak ještě mu přidělavat starosti s pevnou osou je absolutně zbytečný. Vzal bych s klidným svědomím rychloupínák, rozdíl stejně pozná až tehdy, když bude měnit pichlou duši. Při jízdě určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moco a Tom4, tohle je přesně podle mých představ. Nakonec to asi vyhraje ta silnice, protože si nemyslím, že by v této cenové kategorii měla ta odpružená vidlice nějaký smysl. Navíc to víc odpovídá tomu kde chci jezdit a kdo ví, možná to bude fajn pruprava k budoucí klasický žiletce :)

 

Takže jo, objednám. :) díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...