Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Roberte, kluci by ti s těmi gravely vytřásli kosti z těla, jestli teda chceš jet na tvém Canyonu Endurace. Já s Ultimatem jsem zatím mlčky v koutku a čekám jestli z nich vyleze překonávání terénu nebo silniční švih :) pak bych zareagoval, ale to už by byl zakázaný peloton :)

Já stejně na gravelu jezdím hodně po asfaltu, tak to nějak zkombinujeme. Jen do OL to mám 35 km, tak budu nejspíš už zahřátej a budu mít první žízeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stejně na gravelu jezdím hodně po asfaltu, tak to nějak zkombinujeme. Jen do OL to mám 35 km, tak budu nejspíš už zahřátej a budu mít první žízeň.

Já dnes zkusil výdejnu pod Jívovou, chutnalo, ale přede mnou byl závěr kopce, naštěstí s novým upgradem to šlapalo.....pak jsem zkoušel recyklovat. 

Jinak moc pěkný, spíše gravelový, sjezd z Jívové do Bělkovic kolem nádherného, bohužel fungujícího, lomu. 

post-23865-0-79600100-1586280296_thumb.jpg

post-23865-0-73136000-1586280305_thumb.jpg

post-23865-0-41779700-1586280315_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten určitě ! Dáme mu samozřejmě vědět :)

 

Tak třeba společný výjezd na Dlouhé Stráně ? :)

woe, to už je tam a zpět dvě kila, ne? :) Ale jo, letos jsem si trochu najel nohy a když umřít, tak na Dlouhých stráních  :) A z Koutů mi jede vlak až před barák :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

10/2018 a 20" Rostou ty děti jak z vody, letos ještě v pohodě ale už budu muset asi oslovit Ježíška :-)

aha, tak to jo. No to mi povídej, starší dcera letosdostala 24" a ještě me čeká ta mladší přechodu na 20". Ale to asi až Ježíšek Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

woe, to už je tam a zpět dvě kila, ne? :) Ale jo, letos jsem si trochu najel nohy a když umřít, tak na Dlouhých stráních  :) A z Koutů mi jede vlak až před barák :)

Z Olomouc cca 170km ... v klidu tak 7 hodin, rychle tak 5:30. Praděd z Olomouce od Hl.nádraží otočím sólo pod pět hodin a to je cca 145km. Když pojedeme v klidu, pokec a pifko v cestě, máme program na celý den :) Není kam spěchat, kdo bude mít energie nazbyt, potáhne špici. 

 

Jinak každoročně jezdím Cobramův pohár ... Rýmařov - Skřítek - Dl.Stráně - Č.sedlo - Jeseník - Rejvíz - Vrbno - Vidly - Praděd - Rýmařov - Břidličná - Šternberk - Olomouc. Celkem 230km za 9h, 4km převýšení. Ale pořád je co dohánět, rekord dva roky zpět, 13h, 351km :D Ale to jsem byl už docela ko :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Olomouc cca 170km ... v klidu tak 7 hodin, rychle tak 5:30. Praděd z Olomouce od Hl.nádraží otočím sólo pod pět hodin a to je cca 145km. Když pojedeme v klidu, pokec a pifko v cestě, máme program na celý den :) Není kam spěchat, kdo bude mít energie nazbyt, potáhne špici. 

 

Jinak každoročně jezdím Cobramův pohár ... Rýmařov - Skřítek - Dl.Stráně - Č.sedlo - Jeseník - Rejvíz - Vrbno - Vidly - Praděd - Rýmařov - Břidličná - Šternberk - Olomouc. Celkem 230km za 9h, 4km převýšení. Ale pořád je co dohánět, rekord dva roky zpět, 13h, 351km :D Ale to jsem byl už docela ko :D :D

Ok, právě ses nominoval na špici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Roberte. Ty ještě víš kde máš kolo? Já myslel, že už jen běháš.

 

No jo, zažral jsem se zase do orienťáku a myslel, jak si oživím eliťácká léta, bohužel trénink zdá se delší dobu závodně nefruktifikuju :) Na druhou stranu, včera jsem po 7 měsících vyjel a zlepšil si osobák z Bělk. údolí na Jívovou (to, čemu říká moco nepochopitelně gravel povrch...) o 20 s oproti svým nejlepším létům, a to jsem zdaleka nejel naplno. 

 

Na Dlouhé stráně je to z Olmíku pohodička, takže se mnou počítejte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádnej extra výkon, ale první jízda po dvou letech a přesun z MTB na "fitness-hybrid-trek" rozhodně kvituji. Tak snad už to bude jen přibývat :) myslím tím kilometry, kila by naopak mohly jít dolů.

 

A jak to jezdí? Pocit z kola dobrej když to bylo koupený takhle naslepo?

 

Btw ještě bych doporučil zkusit k tomu nášlapy, je to jiná jizda. Stačí jen překonat první dva pády, pak si zvykneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to jezdí? Pocit z kola dobrej když to bylo koupený takhle naslepo?

 

Btw ještě bych doporučil zkusit k tomu nášlapy, je to jiná jizda. Stačí jen překonat první dva pády, pak si zvykneš.

 

Pocit dobrej, jen mi přijde takový...malý? Já nevim, možná to bude tou geometrií, ale když postavím vedle sebe moje kolo a kolo ženy tak ona má o dobrejch 10cm výš řídítka, ale to bude tou stavbou (a vidlicí). Ale když jedu, tak jedu :) navíc jsem nikdy neměl takhle úzký pláště, takže v tomhle ohledu sem spokojenej. Uvidíme za pár desítek Km.

 

Jinak nášlapy plánuji v budoucnu určitě, teď je pro mě zásadání zamakat na fyzičce a pak se něčím odměním, to je jasný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz pro uživatele Apple Watch na kolo (pokud tu tací jsou). Stáhl jsem si aplikaci Open GPX Tracker, která umožňuje importovat gpx trasy. Na mobilu to funguje všechno jak má, ale když aplikaci zvolím v AW a chci nahrát trasu, nemám žádný gpx k dispozici. Zkoušel jsem na icloud vytvořit stejnou složku jako mám v mobilu, ale nic to nenašlo. Docela by se mi to hodilo i vzhledem k tomu, že můj orientační smysl není z těch nejlepších :) Pokud by někdo věděl jak na to, tak prosím SZ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rám je XL? Pokud si na ta "nízká" řidítka nezvykneš ani po "záběhu", tak se to dá poladit jiným (strmějším) představcem

 

Ano, XL. Asi mi to vadit nebude, jen mě to opticky překvapilo. Celkově je ten posez trochu jiný než jsem byl zvyklej, ale nic nebolí ani netahá, takže asi opravdu jen o zvyku. I tak dík za info, dobré vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...