Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Pratele, pred pul rokem jsem tu koupil fajn ?rekreacni? hardtail (Ghost Kato 7.9) a kamarad od nas me uhani/prosi, zda bych se nezeptal na neco i pro nej.

Tudiz tak cinim, pokud to tedy nevadi tady.

Zbytek preneseme do SZ, samozrejme.


Budget ma nizsi, tudiz predpoklada neco mene vybaveneho, starsiho, proste uvidime.

Pokud byste se tedy zbavovali nejakeho hardtaila, XL ram, kola 29?, do 12k, ci o necem vedeli, dejte mi prosim vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při rychlém čtení, jsem se zarazil u té kondičky <->   :)

.. při její stávající kondici, kterou si na běžném kole nezlepší kvůli chronickému onemocnění kolenních a kyčelních kloubů ...

 

jinými slovy potřebuje plnotučný motor, nestačila by Fazua nebo novější Mahle, který Spešl dává do silničky Creo a fullu Levo SL (klasické Levo má Brose)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme to byli projet a luxus:-). Nebyt ja natura, ze si nedam nic zadarmo a rad dru, tak to beru hned.

Zkouseli jsme HT a FSR. Motor samozrejme na obou skvely, ale FSR samozrejme pohodlnejsi, prijemnejsi, takze asi to nakonec a pro tchyni HT.

Mimochodem, to FSR tam maji v akci ted za 80 000 kc, ale 2018 a to jsme prave zkouseli. Coz mi prijde jako super prajs...?

Nebyl v FSR 2018 zadny problem, ne? Protoze takovou cenu jsem nikde nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme to byli projet a luxus:-). Nebyt ja natura, ze si nedam nic zadarmo a rad dru, tak to beru hned.

Zkouseli jsme HT a FSR. Motor samozrejme na obou skvely, ale FSR samozrejme pohodlnejsi, prijemnejsi, takze asi to nakonec a pro tchyni HT.

Mimochodem, to FSR tam maji v akci ted za 80 000 kc, ale 2018 a to jsme prave zkouseli. Coz mi prijde jako super prajs...?

Nebyl v FSR 2018 zadny problem, ne? Protoze takovou cenu jsem nikde nenasel.

tak za kilo se prodávají nový, tak testovacka je za 80. Nic bych za tím neviděl....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bylo nove kolo, ne testovaci. Sundal ho ze stojanu na projeti, s cedulkou.

To byl ten původní model s klasickým "pěkným" rámem nebo ten nový s asymetrickým "divným" rámem?

Jsou tam mezigenerační drobné konstrukční úpravy např. pro lepší chlazení, ale ani s původním modelem nebylo zásadně nic špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...