Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

kdyby někdo ze ctěných kolegů měl potřebu přezout, měl bych dva nové pláště sundané z výše zmíněného nového kola Merida FLX Carbon

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=30437

 

 

Hehe, takze prece jen. Crossmarky byly na tom kole to nejlepsi ;) , ale chapu, ze zavodni geometrie, 80mm vidle a provoz po asfaltu vyzaduji hustohuste slicky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to vypadá na Schwalbe Furious Fred nebo Michelin Country Rock, ještě nevím (slicky ne-e, děkuji, až tak velký úchyl nejsem)

 

Jinak děkuji za optání, jezdí se mi s tím šrotem velmi dobře, ani ty Crossmarky nejsou vůbec "líné", překvapivě jedou jak ďas

s vidlí zatím laboruji resp. hledám optimální tlak (prodavač měl akorát fajn tetování, ale jinak o huštění Manitou moc neprozradil)

včera jsem nastavil SAG na 12 mm, dnes večer to ufouknu na SAG 15 mm a uvidím jak to bude chodit zítra ráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové opravdu to máte zapotřebí trefovat se do někoho s jiným názorem než je ten jediný správný (t.j. váš?)

 

 

Duku, nechapu Tve rozhorceni. Koupils' idealni kolo dle svych predstav, jsi spokojeny, laborujes s plasti a vidli. Tak to ma byt a nad tim, ze Ti nejaky trouba napise, ze Crossmarky byly na kole to nejlepsi, se muzes s klidem pousmat s vedomim, ze Ty vis. Toaletni papir v Tobe mel evokovat budouci radost z ocisty noveho stroje, tedy jinymi slovy z mazleni ;)

A ja jsem osobne rad, ze nemusim zavidet kazde kolo, co si kdo koupi :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Duku, mám to zapotřebí - ty si jezdíš a já tu koukám na kolo zavěšené na zdi a léčím chřipku.

Všechno, co jsem napsal, myslel jsem vážně - gratuluju k nové hračce a opravdu ti přeju, ať si ji užiješ.

Ale toaleťák, ten jsem si odpustit nemoh. To víš, závist.

 

Ale ještě si neodpustím:

To máš opravdu zapotřebí, řešit tu nastavení vidle, před kterou tě varovali? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teatime

sorry tak to jsem si ten toaleťák bral zbytečně moc osobně :-) a ve tvém příspěvku jsem viděl ironii která tam nebyla

brzy se uzdrav ať zase můžeš na kolo

 

aby nedošlo k další mýlce: na vidlu si nestěžuji, laborování s komponenty mě vždy bavilo :-) zítra najdu ideální nastavení a bude vymalováno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak zrovna ten toaleťák, ten si klidně trochu osobně ber. Ironie to nebyla, byl to celkem přímočarý šťouch - nevím, jestli to je z té malé fotky vidět, ale ten zásobník na papír nese logo Merida ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, když už jste tady probírali ty vidle, jak se díváte na pevnou karbonovou vidlici, po zkušenostech ze silnice, kde logicky má obrovské opodstatnění, uvažuju, že si ji pořídím i na bika, je mi jasné, že pohodlí bude nižší než na mém starém Rock Shoxu, ale jsem založením silničář, do kopce dám (skoro) všem na frak, ale z kopce stejně jedu tak, že mi nejlepší ujíždějí, vidle nevidle, prostě horáka si užívám jen občas na letní toulky, závodím jenom na silnici a v terénu závodit nehodlám, nebude mi stačit pevná karbonová? Anebo je to slepá vývojová ulička?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak zrovna ten toaleťák, ten si klidně trochu osobně ber. Ironie to nebyla, byl to celkem přímočarý šťouch - nevím, jestli to je z té malé fotky vidět, ale ten zásobník na papír nese logo Merida ;)

 

Je mi šumák, že slovo Merida je vidět na WC...

někdy je dobré podívat se do zákulisí.. např. kola Specialized vyrábí fabrika Merida...

jak to bylo v té reklamě? image je na nic

http://allanti.com/articles/where-was-my-bike-made-pg328.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... např. kola Specialized vyrábí fabrika Merida...

 

Mýho spešla nevyrobila, můj spešl je z doby předglobální. Žádný moje kolo neni z Číny. A ani ze záchodu! :evil:

Ale ve výsledku - ty jezdíš a nemáš problém, já koukam na kolo na zdi.

Ale zase, když si představim, že na tý zdi eště visí kolo ze záchodu... :whistle:

 

A ja si vcera zlomil malicek o futro :(

 

A sme vodkopaný, lůůůzři! :crutch:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by to právě na dávkovači na mýdlo nebavilo :)

Tak jako by mě nebavilo šukat blbou...

 

Hehe, Teatime :D Tve rozpolozeni mi pripomina me v dobe, kdy jsem po operaci kolene pul roku nesedl na kolo a jine sportovni aktivity vysadil jeste na dele. To bude zla chripka! Preji rychle zlepseni kondice. Mne docela pomaha Preventan .

 

Jinak k tomu kolu... Dukovi opravdu nezavidim zavodni raketu pro chudsi sampiony a nechtel bych zadne obdobne kolo od kohokoli. A muj spesl je cistokrevny Taiwan, ale kvuli tehdejsimu kurzu dolaru dovezeny z USA - takze Cinan-svetak. A vlastne 3 roky stary sirer je uz tez z Taiwanu. Robotizovana vyroba chrlici miliony ramu s dokonalou vystupni QC ve mne vzbuzuje rozhodne vyssi duveru nez nejaky cicmunda svarujici ramy nekde v garazi na kolenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi šumák, že slovo Merida je vidět na WC...

někdy je dobré podívat se do zákulisí.. např. kola Specialized vyrábí fabrika Merida...

jak to bylo v té reklamě? image je na nic

http://allanti.com/articles/where-was-my-bike-made-pg328.htm

 

Je to tak. Merida dokonca vlastni 20% podiel v špeku. Preto je mi sympaticke RB, ktore stale zvara v CR.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokukuju po nějakým kole okolo 20k , žádný hi-tech profesionální, měl byste někdo tip na značku/model? Mám RockMachine Heatwave a pomalu dosluhuje, potřebuju něco jen na letní ježdení, RockMachine jsem pěkně dodělal za 3 léta celoročního používání :crying_anim:

 

Ahoj, myslím si, že na bike-foru bude takových vláken s podobným obsahem dostatek, koukni tam...já sám mám obyčejné xc od Kellys, vyměnil jsem na něm vidlici a teď i brzdy a slouží mně 5 let velice dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...