Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Co je tohle za blbečka, ten Teatime?

 

Já tu, Skalamandře, nenadávám. Ono, schován takříkajíc "za internetem" si kdejaký ňouma dovolí, že!

 

Kdybys přečetl mé příspěvky k Dukovi, mohl sis všimnout, že jsem se mu třeba pokoušel radit s fullem. A předem ho odradit od Meridy. Že flame jsem vždy přidusil mírným ústupem. Jak si vysvětlíš má slova:

Máš-li mravní sílu koupit, radovat se, jezdit, radovat se a neřešit, pak neřeš, kup a jezdi.

... Jsem nejspíš snob - jsi moudřejší?

Všechno, co jsem napsal, myslel jsem vážně - gratuluju k nové hračce a opravdu ti přeju, ať si ji užiješ.

... To víš, závist.

Ale ve výsledku - ty jezdíš a nemáš problém, já koukam na kolo na zdi

A sme vodkopaný, lůůůzři!

 

A k WC potřebám. Nejsem chrt a už nikdy nebudu. Kolo je pro mne i estetická záležitost a někdy, bohužel, především estetická záležitost. Kdo dokáže prostě jezdit a neřešit nic okolo, je na tom asi líp. Anebo ne? Jsou nebo nejsou jednoduchý digi lepší než předražený nesmysl od [doplň si svou oblíbenou značku]? Pro mě nejsou a zrovna tak je to s Meridou.

 

Vyjádřil jsem svůj - řekněme - kulturně-estetický názor. Nevytahuju se. Vkus není o penězích. Parkuju občas vedle desetkrát dražšího auta (značky a modely záměrně vynechávám) a říkám si: jak v tom může jezdit, to se nestydí?

 

Až zase potlačím svůj skvost do kopce, možná kolem mě prolétne Duke. A já mu to budu přát!

 

Ale nepřeju si, abys mi nadával. To je zbytečné, víš? Mlč, mírni svou agresivitu, nebo požádej o místo a čas. Cokoli mezi je nehodno genlemana ;)

 

EDIT: stokrát dražšího auta...

Upraveno uživatelem Teatime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, Teatime :D Tve rozpolozeni mi pripomina me v dobe, kdy jsem po operaci kolene pul roku nesedl na kolo a jine sportovni aktivity vysadil jeste na dele. To bude zla chripka! Preji rychle zlepseni kondice. Mne docela pomaha Preventan .

...

Díky za radu s preventanem :)

To není chřipka, to je Merida a její obchodní politika. Je jak rakovina. Nemůžes dojít ani do hospody, abys jich pár nepotkal. Ale třeba je to tim, že sou tak dobrý...

 

Duke chtěl radu, pár lidí se angažovalo, on se zařídil po svém, vše v pořádku. Radiči se nemají co urážet, že Duke neposlouchá a na druhou stranu nikdo nemůže čekat, že radiči změní názor. Možná by, pravda, mohli držet hubu a nekazit mu radost zbytečnym popichovánim, hm. Ale když já teď furt cejtim ty mejdlíčka z pisoirů... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslím si, že na bike-foru bude takových vláken s podobným obsahem dostatek, koukni tam...já sám mám obyčejné xc od Kellys, vyměnil jsem na něm vidlici a teď i brzdy a slouží mně 5 let velice dobře

 

Přesně tak, hledej na b-f. Celkem se mi třeba líbí Superiory, ale může to být cokoli, to mne jen tak napadlo, když sem si řekl žádný high-tech, kolem dvaceti. Na bike-foru zrovna Supa spousta lidí pomluví, ale na to nedej, lidi si nedaj pokoj, znáš je :)

Vyplatí se hledat loňské modely, když už člověk třeba nechce jít do jetýho. To ale může vyžadovat čekání do podzimu. Nebo kliku.

Takže: hodně štěstí a chladnou hlavu!

 

EDIT: http://www.bike-forum.cz/vyhledavani.html?q=20+000&cx=partner-pub-2659578301883749%3A3jwkuo-c7zg&cof=FORID%3A11&ie=UTF-8&sa=HLEDAT&siteurl=www.bike-forum.cz%2Fforum-prehled-temat.html#1209

Upraveno uživatelem Teatime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Duke neposlouchá ...

 

Nekdo bez zavodnich ambic si poridi zavodni kolo a jeho dotazy ve skutecnosti nebyly dotazy, ale pozadavky o pochvalu dobre volby. Clovek, ktery ma pocit, ze by mohl poradit a napravit nenapravitelne, se pak citi zhrzen. Na druhou stranu jsou treba vsichni mimo a Duke si poridil svou vysnenou terenni silnicku ke sve maximalni spokojenosti.

A obchodni politika? V tech "lepsich" kolech ted jednoznacne vladne spesl. Tedy jen podle toho, co vidim kolem sebe - treba na Tocne a jinych "bohatsich" revirech.

 

to quequeek:

co tohle?

pokud jsi mensiho vzrustu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nepřeju si, abys mi nadával. To je zbytečné, víš? Mlč, mírni svou agresivitu, nebo požádej o místo a čas. Cokoli mezi je nehodno genlemana ;)

 

Vidím, že jsi z Prahy. Tak tedy zítra v sedm ráno na rozcestí pod Divokou Šárkou, tam bude tou dobou klid a žádní lidé. Bez nožů, musím pak jít do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stále nechápu :)

 

Tak já nevím, jestli nechápeš, nerozumíš pokloně, nebo dál hraješ drsnýho.

 

Když jsem Tě káral, nahrával jsem Ti na smeč a tys toho využil lépe, než bych čekal. Suše, přímo, jasně. Přesto, žes mě naštval doopravdy, uznávám, že skóruješ.

 

V sedm ráno je ptákovina, ale v nějaký přiměřenější čas se můžem utkat v něčem myslitelném, třeba piškvorkách. Poražený napíše na vítěze oslavnou ódu a vyvěsí ji na fóru. Například.

 

Ale z té Tvé Šárky a nožů mám skoro pocit, že Ty myslíš na násilí. No fuj!

 

Piškvorky jsem dlouho nehrál, na kole nejsem sportovec a kdoví jestli se můžu považovat aspoň za hobíka, ale rvačkou (s pomůckami či bez) ze zabývám čtvrt století, většinu z toho profesionálně. A jestli jsem se za tu dobu něco naučil, je to:

Nenech si zbytečně ublížit :)

 

Tak co, bojíš se čtverečkovanýho papíru? :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo bez zavodnich ambic si poridi zavodni kolo a jeho dotazy ve skutecnosti nebyly dotazy, ale pozadavky o pochvalu dobre volby.

Miky máš krátkou paměť, vrať se na stránku 34 tohoto vlákna a najdeš tam můj první dotaz

"Pánové nemáte někdo čistě náhodou zkušenost s kolem Merida Carbon FLX?"...

 

pochvalu jsem nečekal, jen zkušenosti - nejlépe s rámem (téma flex stay)

Začali jste poněkud mimo mísu básnit o fullech a pustili jste se do blbé vidlice a do trapné image značky.... takže použitelná rada v první vlně veškerá žádná

 

Na image kadím, schválně jsem chtěl "tuctovou" značku, psal jsem i proč (nemám rád závist, zaparkovat někde u hospody spešla vzbudí větší pozornost než obyč meridu - o takovou pozornost nestojím)

S vidlicí asi máte pravdu, není to dokonalý poměr cena/výkon/životnost, ale na moje ježdění bohatě stačí. Až doslouží, vzpomenu si na radu zdejších znalců a půjdu do reby :-)

 

Kdo si to pomalu přečte celé od str. 34, ten uvidí, kdo tu debatu hrotil a kdo naopak přál nemocnému čajíčkovi brzké uzdravení - že pak zase začal tu obehranou písničku o WC, to už není můj problém. Moje poučení pro příště:

- Duku ty vole neptej se

- Duku ty vole když už se ptáš tak nečti odpovědi :-)))

 

howgh jdu se projet

post-166-1278439077,13.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miky máš krátkou paměť, vrať se na stránku 34 tohoto vlákna a najdeš tam můj první dotaz

"Pánové nemáte někdo čistě náhodou zkušenost s kolem Merida Carbon FLX?"...

 

pochvalu jsem nečekal, jen zkušenosti - nejlépe s rámem (téma flex stay)

Začali jste poněkud mimo mísu básnit o fullech a pustili jste se do blbé vidlice a do trapné image značky.... takže použitelná rada v první vlně veškerá žádná

 

Na image kadím, schválně jsem chtěl "tuctovou" značku, psal jsem i proč (nemám rád závist, zaparkovat někde u hospody spešla vzbudí větší pozornost než obyč meridu - o takovou pozornost nestojím)

S vidlicí asi máte pravdu, není to dokonalý poměr cena/výkon/životnost, ale na moje ježdění bohatě stačí. Až doslouží, vzpomenu si na radu zdejších znalců a půjdu do reby :-)

 

Kdo si to pomalu přečte celé od str. 34, ten uvidí, kdo tu debatu hrotil a kdo naopak přál nemocnému čajíčkovi brzké uzdravení - že pak zase začal tu obehranou písničku o WC, to už není můj problém. Moje poučení pro příště:

- Duku ty vole neptej se

- Duku ty vole když už se ptáš tak nečti odpovědi :-)))

 

howgh jdu se projet

 

 

Duku, nenechej se vytočit, je to krásné kolo - ta vidle Tobě určitě bude sloužit dlouho a dobře - když se k ní člověk chová slušně, tak něc o vydrží. Ta Reba je lepší - poměr cena/výkon. Celkově je to kolo opravdu hezké - hlavně, hodně šťastných kilometrů bez nehod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miky máš krátkou paměť, vrať se na stránku 34 tohoto vlákna a najdeš tam můj první dotaz

"Pánové nemáte někdo čistě náhodou zkušenost s kolem Merida Carbon FLX?"...

...

 

Kratkou pamet mam, ale kladnych zkusenosti s FLX jsi se dockal, ci nedockal? ;)

Pekna fotka. Take jsem si prodlouzeny vikend predstavoval jinak :-(

A co ta zadni stavba? Muze byt citit prinos ke komfortu zadni stavby, kdy stavba pruzi +/- o mm, kdyz plast tlumi v radu centimentru? Jasne, da se rict ze urcite, stejne jako pracuji vyplety, sedlo nebo sedlovka...

A Specialized je americky Author, ktery dela lowendy jako Merida s.r.o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kratkou pamet mam, ale kladnych zkusenosti s FLX jsi se dockal, ci nedockal? Posted Image

Pekna fotka. Take jsem si prodlouzeny vikend predstavoval jinak :-(

A co ta zadni stavba? Muze byt citit prinos ke komfortu zadni stavby, kdy stavba pruzi +/- o mm, kdyz plast tlumi v radu centimentru? Jasne, da se rict ze urcite, stejne jako pracuji vyplety, sedlo nebo sedlovka...

A Specialized je americky Author, ktery dela lowendy jako Merida s.r.o.

 

 

mikymiku - neznám Tě, možná jsi bývalý závodník, možná servisman - můžu Ti řici - že jsem ročně našlapal dost kilometrů - asi tolik, co běžný uživatel ujel za rok autem, někdy více, někdy méňě, seděl jsem teda na hodně, opravdu hodně kolech - ale dovolit si říci, že Spešl dělá lowendy - to je silné kafe. Ano, současná produkce není taková, jako bývala dříve - ale která ze současných velkých značek dělá opravdu highend? Bavme se o střední třídě - nemyslím značky typu litespeed, atd...

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Specialized je americky Author, ktery dela lowendy jako Merida s.r.o.

 

Nerad by som Authoru krivdil, ale povedal by som, ze je to len brandovany dovoz. Kym Specialized si robi navrhy a vyzkum sam. To je imho jeden z dovodov, preco Merda kupila akcie. Upraveno uživatelem emte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mikymiku - neznám Tě, možná jsi bývalý závodník, možná servisman - můžu Ti řici - že jsem ročně našlapal dost kilometrů - asi tolik, co běžný uživatel ujel za rok autem, někdy více, někdy méňě, seděl jsem teda na hodně, opravdu hodně kolech - ale dovolit si říci, že Spešl dělá lowendy - to je silné kafe. Ano, současná produkce není taková, jako bývala dříve - ale která ze současných velkých značek dělá opravdu highend? Bavme se o střední třídě - nemyslím značky typu litespeed, atd...

 

 

Péťo, bikere, asi jsem se mel vyjadrit presneji. Specialized dela i lowendy, stejne jako Merida nebo Seiko ;) Hmmm, lowendova edice S-Works, hehe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když něčemu nerozumí tak o tom raděj nekecám. :)

 

Pláště doporučuju na švihání Racing Ralph, z dlouhodobých zkušeností jsou pro mě nejlepší. Ještě lepší váha=jistojistě defekty, a to jsem technický jezdec a mám dost kliku na to nepíchnout. Jestli je Ralph nej i pro ostatní, to nevím. Ve Velu vyšel "jakožetest" XC plášťů, je možno juknout tam, jak na ty výsledky přišli, to fakt netuším. :) (já s tím tak úplně nesouhlasím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...