Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Rozšiřuji řady majitelů SCOTTů. Mám carbonového fulla SCOTT G Zero Strike FX. Mám ho už sice delší dobu (2002) ale nadám na něj dopustit. Ten už dožije u mě... Poohlížím se pro druhém bajku (hard) jako vhodné alternativě ke Scottovi. Ať brouzdám jak brouzdám pořád mi vychází jako důstojný hard bike Vertex 50 od Rocky Mountain.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar
Rozšiřuji řady majitelů SCOTTů. Mám carbonového fulla SCOTT G Zero Strike FX. Mám ho už sice delší dobu (2002) ale nadám na něj dopustit. Ten už dožije u mě... Poohlížím se pro druhém bajku (hard) jako vhodné alternativě ke Scottovi. Ať brouzdám jak brouzdám pořád mi vychází jako důstojný hard bike Vertex 50 od Rocky Mountain.

A co velice důstojný Scott Scale 10? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Scale 10 je velmi důstojný! Což o to... Obhlížel jsem ho už minul týden u nás ve Zlíne v prodejně Elem. Rocky Mountain je ale srdcovka. To máš jako s hodinkami. Členům tohoto fora to jistě nemusím vysvětlovat.

Rocky Mountain, to chapu ze je to srdecni zalezitost. V tehhle zemepisnejch sirkach to je skoro unikat / myslim Praha - Zlin znam jenom z vypraveni a kratke navstevy :) / ale kultovka to je naramna. Akorat nevim k jake znacce to v hodinarine prirovnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky musím pochlubit, už ho sedlám dva roky Rock Machine Blizzard a maximální spokojenost. Původně to mělo být GT, ale cenová nabídka byla neodolatelná. Jinak jsem těch kol taky vystřídal poměrně hodně, silničky, dráhovky, biky, kozy... Prostě aktivní cyklista =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MERIDA  CROSSWAY 8800

 

Jsem s nim velmi spokojeny.

Vetsinou jezdim po silnici a obcas do mensiho terenu.

Premyslim o MERIDA CROSSWAY 8700, jde to perovani uplne vypnout na tvrdo? Teren u me znamena lesni cesty a po silnici by to melo aspon trochu jet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mám další hrobku, velice "vhodný" dárek, Cannondale Scalpel, též skončí rozebraný vedle toho TREKA, o kterém jsem už psal. Přikládám ilustrační foto ještě než ho rozeberu, na což se chystám zítra.

Ještě pár detailů pro ty, kterým to něco říká : rám Scalpel, osazení komplet SHIMANO XTR, karbonová přední vidlice, rávky MAVIC,hydraulické brzdy plus nějaké další opičiny ........

proc ty kola rozebiras ? k cemu je to dobre ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bikeři - všichni asi tušíme, že hodinky na kole na zápěstí dostanou pěkně pokouřit, tak mne napadlo, pomohlo by, kdyby byly na řemínku nad loktem? Co myslíte, budou tam ty rány citelně menší nebo je to ptákovina?

Je to ptákovina, ale ty rány budou rozhodně citelně menší . :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mám další hrobku, velice "vhodný" dárek, Cannondale Scalpel, též skončí rozebraný vedle toho TREKA, o kterém jsem už psal. Přikládám ilustrační foto ještě než ho rozeberu, na což se chystám zítra.

Ještě pár detailů pro ty, kterým to něco říká : rám Scalpel, osazení komplet SHIMANO XTR, karbonová přední vidlice, rávky MAVIC,hydraulické brzdy plus nějaké další opičiny ........

proc ty kola rozebiras ? k cemu je to dobre ?

Taky se připojím : proč ta kola rozebíráš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bikeři - všichni asi tušíme, že hodinky na kole na zápěstí dostanou pěkně pokouřit, tak mne napadlo, pomohlo by, kdyby byly na řemínku nad loktem? Co myslíte, budou tam ty rány citelně menší nebo je to ptákovina?

Je to ptákovina, ale ty rány budou rozhodně citelně menší . :lol:

Hele mechano, představ si nějaký citlivě ušitý řemen na přichycení stroje nad loktem ... klidně asymetrický, sportovně laděný ... neměl jsem na mysli prostě vzít klasický řemínek a zapnout ho nad loktem, spíš sportovní vychytávku na míru, pro nás, kteří s mechanikama i spí (nespím s mechanikem! :D ) a chtějí je i na kolo, ale ne zničit, alespoň ne rychle ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mám další hrobku, velice "vhodný" dárek, Cannondale Scalpel, též skončí rozebraný vedle toho TREKA, o kterém jsem už psal. Přikládám ilustrační foto ještě než ho rozeberu, na což se chystám zítra.

Ještě pár detailů pro ty, kterým to něco říká : rám Scalpel, osazení komplet SHIMANO XTR, karbonová přední vidlice, rávky MAVIC,hydraulické brzdy plus nějaké další opičiny ........

proc ty kola rozebiras ? k cemu je to dobre ?

Taky se připojím : proč ta kola rozebíráš ?

Já se mu vůbec nedivím! Na takovým "hnusným" kole bych taky nevyjel, takže ať je raději doma v bedně rozebrané. Konec ironie:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

notabene , co chce s na tom skalpelu rozebrat, zapleteny mavic, ta leffty řizena čipem, do toho bych se taky nepouštěl a pokud nemas origal naradi na xtr tak mas smulu s klikama, takze sundas ty kola a vyndas sedlovku, riditka, sundas presmyk a prehazku :-) ALE k cemu sakra, promin, ze jsem tak zvedavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...