Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Batohům na kole jsem nějak nějak nepřišel na chuť překáží mi. Mám na kole dvě 3/4 l flašky a svačina se mi vejde do kapsy. Lepení, pláštěnku atd mám v brašničce pod sedlem.

Batoh Deutz nebo jak se jmenuje není špatný, dostal jsem ho původně na kolo, ale používám ho, když po horách chodím pěšky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s velkou podsedlovou brašnou? Občas jezdím s nosičem na sedlovce a potřebuju koupit novou brašnu. Tak váhám jestli pořídit novou na nosič nebo pod sedlo. Jde mně o objem kolem 12-15 litrů. Batoh nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s velkou podsedlovou brašnou? Občas jezdím s nosičem na sedlovce a potřebuju koupit novou brašnu. Tak váhám jestli pořídit novou na nosič nebo pod sedlo. Jde mně o objem kolem 12-15 litrů. Batoh nechci.

kup batoh. ..D

Důvod proč ho nechces?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 16 letech a cca 45.000km měním kolo. Přecházím z Author Basic, nepotřebuji nejnovější model, nechci celopéro,neřeším značku,chci vzduchovou vidli ovládanou z řidítek,na kterou jsem si zvyknul, ostatní je na mtb stejně spotřebák.

Zatím mi vychází nejlíp, vzhledem k mým financím, toto:  http://www.mojekolo.cz/lapierre-raid-527-2/

Napadá vás v této cenové hladině něco lepšího? Sice v Praze se nabízí toto, ale mám to daleko a servisně to asi bude o dost dražší : https://www.cyklonemcik.cz/zbozi/kolo-nakamura-xt-8000-11s-2017-black--2

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC luxace, klasické cyklistické zranění. Na kolo jsem se dostal po půl roce, tři měsíce po operaci jsem byl uvězněn v takové té mohutné ortéze přes celou horní polovinu těla. Rozhýbal jsem to pak celkem rychle, ale celá paže byla oproti druhé třetinová, zdála se mi těžká i sklenice vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel67

Tak tebou vybrane kolo Lapierre si uz urcite nekoupis neni oznaceno ze je skladem je to model 2016 te se uz nikdy nedoveze do ČR :-(

Nepises kolik meris ale dobre osazene kolo je treba tohle

http://www.mojekolo.cz/ghost-kato-5-29-black-blue-orange/

Lapierre bylo v Brně a nechal jsem si ho poslat do prodejny v Kobeřicích, abych ho tam prubnul.Měřím 170, proto bych rád do 27,5'', abych na tom nevypadal jak děcko na dospělém kole.

Upraveno uživatelem pavel67
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dolital.... Tam kde to necekas,lehky teren nesoustredis se,blbej mokrej klacek v listi... Vyhozena klicni kost z ramenniho kloubu,zitra operace... 22534c370d7b88e1cdde40b0a44d3562.jpg

 

Mira Tapatalk

AU, au, držím palce ať operace dobře dopadne a přeji rychlé uzdravení...teď se to smeká jako pěkně, je to takové to správné adrenalinové období a samozřejmě zároveň halda úrazů :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup batoh. ..D

Důvod proč ho nechces?

Někdo odmítá mít cokoliv na kole a všechno v batohu, někdo to má naopak :). S batohem jezdím po městě a nějak si neumím představit, že ho budu mít na zádech celej den.

No a co si budeme říkat, na "silničce" bych vypadal taky všelijak ;). Jinak vím, že to jde, mám kolegu, kterej jel s batohem (a v něm měl dokonce i notebook) 2x160km a ani si moc nestěžoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podsedlovku vozím pouze na žiletce malinkou přesně na duši nejde ani vidět jinak potřebný věci vozím v kapsách dresu . Když jedu ns delší trasu beru na záda 10l batoh o kterém ani nevím že vezu na celopero když jsem letěl vzduchem tak jsem byl rád že ho mám při kontaktu se zemí zachrání záda proti úrazu .

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...