Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Ať si každej vozí co chce. Já jen říkám, že zpět z 1x11 bych nešel a už se těším na 1x12. A že nemám na asfaltu dostatečně rychlej převod? No a co... Jezdím v lese a tam mě to vyhovuje a těch pár přejezdu po asfaltu nemusím spurtovat. Nejsem závodník, abych to honil jak gumovou kacenu

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si každej vozí co chce. Já jen říkám, že zpět z 1x11 bych nešel a už se těším na 1x12. A že nemám na asfaltu dostatečně rychlej převod? No a co... Jezdím v lese a tam mě to vyhovuje a těch pár přejezdu po asfaltu nemusím spurtovat. Nejsem závodník, abych to honil jak gumovou kacenu

pokud jedeš sám tak máš pravdu,ale pokud pojedeš s někým tak si usvihas nohy...D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu věřím, ale jak píšu..jezdime na pohodu a pro radost. Nepotřebujeme na asfaltu jet 50km/h

já to chápu a mám to stejně jako ty.Co mi na tom vadí nejvíc je životnost řetězu, jsem zvědavej kolik vydrží 12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš na něm najel 1500km a já ho mám pořád taky v pohodě. Jsou to imho keci, že vydrží min

tak jestli je kámoš 60 kg hovado tak tomu věřím. ..D

Já mám info od dvou kamosu že 700 až 900 km dle intenzity, těch 1500km ti pomalu ani 10 nevydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc o řešíte, co holt nevyšlapeš to vytlačíš :-D Jezdil jsem dvojtác a malej neřadil, teĎ jezdím jednotác a malej taky neřadím :-D. 34-11 mě u 29 kol stačí na ty roviny co jezdím a do kopce to s 34-42 nějak zatím vše vymotám. Na hory nejzedím, to bych asi mluvil jinak. Až se toho nabažím, tak tam kdykoliv vratím.

Jinak řetěz po 1020km zatím 132,6mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Lapierre je doma, v Kobeřicích jsem ho zkusil, a padlo mi to. Dle fotky to nebude asi žádný rébus, které si vzít na projížďku, i když tam ještě nemám nášlapy. Po 3 hodinách vlastnictví mám už i první lapálii za sebou, když mi přišel můj 12letý syn říct, že mi na něj nejde přitáhnout nový košík na bidon.  Chtěl mi udělat radost, a chtěl mě překvapit. Ztrhnul ale oba imbusy v hlavách šroubů, protože to tam rval přes závit. Takže, přikrýt přesmyk s převodníkem, odvrtat a proříznout závity a kolo je zase jak nové. :-)

post-9165-0-76707600-1510432663_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli je kámoš 60 kg hovado tak tomu věřím. ..D

Já mám info od dvou kamosu že 700 až 900 km dle intenzity, těch 1500km ti pomalu ani 10 nevydrží

S řetězem si nedělej starosti , já mám 100 kg a od jara mám 1x12 a na řetězu 2 000 a v pohodě. Jinak je za mě Orel super , loni jsem měl 2x10 a nedostatkem převodů netrpim. A hlavně to funguje a dobře. Vepředu mám oválek 34 , řetěz nepadá , Grip Shift řadí přehazka chodí ! A co se týká GX sady pro ? socky ? tak je rozdíl pouze v materiálu , ale na funkci to nemá vliv .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S řetězem si nedělej starosti , já mám 100 kg a od jara mám 1x12 a na řetězu 2 000 a v pohodě. Jinak je za mě Orel super , loni jsem měl 2x10 a nedostatkem převodů netrpim. A hlavně to funguje a dobře. Vepředu mám oválek 34 , řetěz nepadá , Grip Shift řadí přehazka chodí ! A co se týká GX sady pro ? socky ? tak je rozdíl pouze v materiálu , ale na funkci to nemá vliv .

tak pokud jezdíš jen z kopce tak tomu věřím. ...D,2000km nevydrží 10 řetěz, takže 12 u tebe je asi zázrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...