Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tak dnes 50km na trenažéru ... včera jsem přišel pozdě z práce, takže už jsem nevečeřel. Vstal jsem o půl šesté, udělal si lehkou snídani, zavedl mládež do školky a v 7:45 hup do sedla. Po hodině a patnácti minutách mi tak seklo, že si ani nepamatuju, jak jsem dojel posledních 15 minut :D Prostě hypoglykemie jak kráva. Musím říct, že to se mi ještě nestalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, bez večereře a ráno na fofr...to se ani nedivím. Já vždy trpěl, když jsem jezdil na spinneru ráno před snídaní. To bylo taky peklo a čas vůbec neutíkal :-D Už se taky těším až zase začnu jezdit. Ale po 12hodinovkách v práci jsem rád, že se svalím na gauč.

 

clockyclock: super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, já ani nevím kde kolo mám :-( Jak píše Gustav, nový projekt v práci takže od nevidím do nevidím, family, zákaz od doktora a při tom zimní období je jedno z nej na kole. Aspoň že ten skútr doktor nezakázal nebo jsem se ho neptal? :-)

post-364-0-17546000-1516131234_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jezdí na válcích? Potřeboval bych asi pár rad: jak dlouho na nich vydržíte jet/sedět v sedle; co u toho děláte/posloucháte? Jezdím teď obden, pomalu už nemám co poslouchat a vydržím tak hodinku, po 40ti minutách už se kroutím, přesedávám, jezdím víc ze sedla....no prostě už to není ono. Ani nezáleží kolik toho mám nadupáno přes sezonu, loni jsem dal taky tak hodinu-hodinu dvacet a to jsem měl podstatně víc najeto přes léto. Jde mi spíše o motivaci jak vydržet víc než tu hodinu. Seriály nepouštím, protože po 20-30min skončí a musím to jít přepnout, u filmu se moc soustředím a jezdím od okraje k okraji a nebo ho nevnímám. Díky za případné rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jezdí na válcích? Potřeboval bych asi pár rad: jak dlouho na nich vydržíte jet/sedět v sedle; co u toho děláte/posloucháte? Jezdím teď obden, pomalu už nemám co poslouchat a vydržím tak hodinku, po 40ti minutách už se kroutím, přesedávám, jezdím víc ze sedla....no prostě už to není ono. Ani nezáleží kolik toho mám nadupáno přes sezonu, loni jsem dal taky tak hodinu-hodinu dvacet a to jsem měl podstatně víc najeto přes léto. Jde mi spíše o motivaci jak vydržet víc než tu hodinu. Seriály nepouštím, protože po 20-30min skončí a musím to jít přepnout, u filmu se moc soustředím a jezdím od okraje k okraji a nebo ho nevnímám. Díky za případné rady :-)

Z tohoto pohledu jsou právě válce horší než trenažer. Většina profíků je nepoužívá a když, tak na rozjíždění nebo vyjetí. Kup si trenažer místo zadního kola, nějakou on-line verzi pro Zwift platformu a pak dáš v pohodě dvě hodiny i víc. Chce to ty nejlepší kalhoty, pořádně namazat sedací partie krémem a ventilátor :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jezdí na válcích? Potřeboval bych asi pár rad: jak dlouho na nich vydržíte jet/sedět v sedle; co u toho děláte/posloucháte? Jezdím teď obden, pomalu už nemám co poslouchat a vydržím tak hodinku, po 40ti minutách už se kroutím, přesedávám, jezdím víc ze sedla....no prostě už to není ono. Ani nezáleží kolik toho mám nadupáno přes sezonu, loni jsem dal taky tak hodinu-hodinu dvacet a to jsem měl podstatně víc najeto přes léto. Jde mi spíše o motivaci jak vydržet víc než tu hodinu. Seriály nepouštím, protože po 20-30min skončí a musím to jít přepnout, u filmu se moc soustředím a jezdím od okraje k okraji a nebo ho nevnímám. Díky za případné rady :-)

Otázka by spíš zněla co od toho očekáváš.  Jestli lepší výkon na jaře tak válce ne.  To není jejich primární účel.  

Jde o trénink techniky šlapání.  Při chybě na nich budeš lítat jak nudle v bandasce.

Časˇ?  Já dával tak hodinku obden, ale leze to na budku.

Fígl je, dát si před válce velkej větrák na léto.  Nebudeš se pak potit jak prase..

Hudba, co ti vyhovuje.

Přínos?  Tak jen tak nechytíš šmíra na mokru,  a v kopci při silové jízdě si i ulevíš.

Plus ,že se ti velmi výrazně zvedne kvalita ovládání kola.

Měl jsem kamaráda co drhnul válce i bez držení.  Tak to sem nikdy nedal.

On ani ten trenažér s těmi fičurami co se teď dělá, není zpásonosný.

Realita je prostě jinde.

Vítr, změna tempa, odpor terénu.

To já víc chodil běhat, a válce měl jen jako doplněk, abych si úplně neodvykl.

Ta zvýšená aerobní vytrvalost z běhu mi dala víc,  než funění na válcích.

Na prvních závodech byl první kopec můj. Pak už jsem dojel přesně tam kam sem patřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chtěl bych si koupit fatbike. Máte někdo s ním zkušenosti a poradíte jaký vybrat a na co si dát pozor. Narazil jsem na https://www.cyklovybava.cz/jizdni-kolo-galaxy-fatbike:17706/ Je pro začátečníka vhodné? díky

Nepovídej. A kvůli tomu se registruješ na hodinkový fórum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kacet79 nekupuj nove kolo raci starsi a od znacky ktera uz je nejaky patek prodava 

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/226756/specialized-fatboy-carbon-alu

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/225421/fatbike-specialized-fatboy-expert-2015

Staci jen hledat a hlavne se ujisti jestli ho opravdu potrebujes a na co ho budes mit at ti pak jen tak neparkuje v garazi je to specificke kolo na .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...