Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Z tohoto pohledu jsou právě válce horší než trenažer. Většina profíků je nepoužívá a když, tak na rozjíždění nebo vyjetí. Kup si trenažer místo zadního kola, nějakou on-line verzi pro Zwift platformu a pak dáš v pohodě dvě hodiny i víc. Chce to ty nejlepší kalhoty, pořádně namazat sedací partie krémem a ventilátor :)

 

Zwift-IOS3.jpg

souhlas s Jarettem. Vzal bych nejakej fluidni trenazer misto zadniho kola. Bacha na kazetu - radej bych dal horskou nez rovinarskou (odpor byva dost silnej). Rucnik na horni ramovou trubku. Vetrak. Vsemozny online pitchovinky.. nebo HBO go. Mne se osvedcil i tablet s online pokerem. A kopat frekvenci. Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z.Paul -> technicky to urcite jde. Kdybys bral magnetickej trenazer (a nikoli fluid misto zadniho kola), hod tam nejakej slick plast. Jinak se zblaznis.

post-248-0-79578100-1517041572_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má ten trenazer smysl na celopero? Asi cicovina co? ... já jen ze mám teď omezeny vycházky po operaci ...

 

Kolega koloběžkář (po těžkém úraze vloni) se před pár dny podělil o svůj tréningový prostředek.

Značku trenažéru mohu jen doporučit.

 

post-49277-0-80903700-1517070638_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát by mě asi nebavilo po každým švihu v zimě bajka umejt, abych si ho mohl dotáhnout do obýváku...

 

 

 

já vyrazím na švih snad zítra...měsíc jsem na bajku neseděl a už mě to docela chybí....

tak 1x měsíčně to není tak hrozný ne? ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si takhle člověk pokojně jede . . . jede a najednou . . . stěna nebo co to bylo . . . 
hnus co ta příroda dokáže vytvořit  :sick01: 

post-49277-0-58406700-1517146110_thumb.jpg|

ten sjezd ovšem . . pěkně mrholilo tak žádná divočina, hezky jsme si to užili,

jdu do sauny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...