Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

vozím druhou sezonu Ergon GE1 a spokojenost maximální,šel bych do nich znova :cheers:

Já před měsícem přešel od Ergonu k Esi, protože mi Ergony vydržely cca 5 měsíců (GA2 pouze 3), což se mi za ty prachy moc nelíbí. Dal jsem jim šanci 3x. Měl jsem 2x GS1 a jednou GA2. Esi mi přijdou pohodlnější, vydrží nejdpíš to samý, ale stojí půlku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím místní bikery, mám neobvyklý dotaz - nebyl by někdo ochotný zapůjčit 27,5" kola? Stačí třeba na půl hodiny/hodinu. Mám 26" rám a zjistil jsem, že se tam 27,5" kolo vejde, ale nemohl jsem jej testnout venku. Přední 15mm osa, vzadu upínák, kotouče bychom nějak doladili. Nejlépe Praha. Záloha ani odměna není překážka a beru obojí jako samozřejmost :-) Díky všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo ESI gripů použít dvojitě motanou silniční omotávku. Komfort super a váha, při dobré volbě, tak 20 g. Jinak správný gramař má doma váhu s rozlišením na 0,1 g. A odvrtává šrouby :-) Vím o čem mluvím ,-) Jinak pro úsporu hmotnosti za málo peněz a bez negativního vlivu na funkci jsou duralové bowdeny. Dělá to třeba Niro-Glide (lovím z paměti), ale dají se najít i v metráži ( někde tutady https://r2-bike.com/Home ). Funkčně na úrovni té nejlepší "klasiky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! Konečně nějaká silnice. Tlustopneumatikáři jsou tady ve značné přesile. Co karbonová kola, objednáváš?:-)

Nakonec asi jo, vypadá to na nich vyborne

A taky to vypadá, ze dam urcite víc než tech 2000 co sem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...