Jump to content

BIKE [2007-2020]

Guest milosklikar

Recommended Posts

• Replies 31.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Gustaf

4146

• spineshank

3139

• kupko

2281

• TLD

2077

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mě by to právě na dávkovači na mýdlo nebavilo Tak jako by mě nebavilo šukat blbou...

Co je tohle za blbečka, ten Teatime?

Vidím, že jsi z Prahy. Tak tedy zítra v sedm ráno na rozcestí pod Divokou Šárkou, tam bude tou dobou klid a žádní lidé. Bez nožů, musím pak jít do práce.

vozím druhou sezonu Ergon GE1 a spokojenost maximální,šel bych do nich znova :cheers:

Já před měsícem přešel od Ergonu k Esi, protože mi Ergony vydržely cca 5 měsíců (GA2 pouze 3), což se mi za ty prachy moc nelíbí. Dal jsem jim šanci 3x. Měl jsem 2x GS1 a jednou GA2. Esi mi přijdou pohodlnější, vydrží nejdpíš to samý, ale stojí půlku.

Já jsem se byl nechat změřit v Brně v Bike Max a koupil jsem SQlab 610 Ergolux a naprostá paráda. Rozdíl v komfortu je obrovskej.

mrkni na toto,je dobrý si změřit sedinku

Zdravím místní bikery, mám neobvyklý dotaz - nebyl by někdo ochotný zapůjčit 27,5" kola? Stačí třeba na půl hodiny/hodinu. Mám 26" rám a zjistil jsem, že se tam 27,5" kolo vejde, ale nemohl jsem jej testnout venku. Přední 15mm osa, vzadu upínák, kotouče bychom nějak doladili. Nejlépe Praha. Záloha ani odměna není překážka a beru obojí jako samozřejmost :-) Díky všem!

Místo ESI gripů použít dvojitě motanou silniční omotávku. Komfort super a váha, při dobré volbě, tak 20 g. Jinak správný gramař má doma váhu s rozlišením na 0,1 g. A odvrtává šrouby :-) Vím o čem mluvím ,-) Jinak pro úsporu hmotnosti za málo peněz a bez negativního vlivu na funkci jsou duralové bowdeny. Dělá to třeba Niro-Glide (lovím z paměti), ale dají se najít i v metráži ( někde tutady https://r2-bike.com/Home ). Funkčně na úrovni té nejlepší "klasiky".

Super! Konečně nějaká silnice. Tlustopneumatikáři jsou tady ve značné přesile. Co karbonová kola, objednáváš?:-)

Nakonec asi jo, vypadá to na nich vyborne

A taky to vypadá, ze dam urcite víc než tech 2000 co sem psal.

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...